Prvotřídní ubytování jen 25 minut od Budapešti

Ubytujte se v luxusním 4* hotelu ABACUS Business & Wellness ****+ v poklidném městečku Herceghalom v nejzápadnějším koutě Pest County a užijte si klidné okolí hotelu, které je ideální k odpočinku. Najdete zde mimořádně krásnou alej 100 let starých kaštanů, symbol této obce.

Hotel i pro ty nejnáročnější hosty

Těšte se na komfortní ubytování, které vám zaručí maximální pohodlí. Jak samotný hotel, tak i interiéry pokojů jsou inspirovány stylovým minimalistickým designem. Vyvážené barvy a stylový nábytek uspokojí každého.

Hotel nabízí ubytování v pokojích Standard (24 m²), ve kterých se nachází nastavitelná klimatizace, TV, trezor o velikosti notebooku a vlastní koupelna s toaletou a sprchovým koutem.

Hotel ABACUS Business & Wellness **** je také vhodný pro rodiny s dětmi. Můžete si společně zahrát jednu z venkovních her (frisbee, badminton, volejbal). Večer přijde vhod fotbálek a ping pong.

Nechte se hýčkat ve wellness centru

Lenošit můžete ve wellness centru přímo v hotelu, kam máte neomezený vstup. Najdete tu prostorný vnitřní bazén, saunový svět, aroma místnost, vnitřní i vnější vířivku a tepidárium.

Kromě toho si můžete vybrat i z široké nabídky masáží od profesionálně proškoleného personálu pro dokonalé uvolnění vašeho svalstva.

Dodatečné info

 • Dítě do 2,9 let zdarma na přistýlce včetně plné penze.

 • Dítě do 9,9 let 23 €/noc na přistýlce včetně plné penze.

 • Dítě do 13,9 let 33 €/noc na přistýlce včetně plné penze.

 • Dítě od 14 let 43 €/noc na přistýlce včetně plné penze.

 • Místní poplatek 1,3 €/osoba od 18 let/noc.

 • Státní svátek (15. - 17.3., 19.4. - 22.4., 7.6. - 10.6.) za příplatek 16 €/kupón.

 • Parkování v garáži 3 €/auto/noc.

 • Pokoj Superior za příplatek 10 €/pokoj/noc.

 • Pokoj Junior Suite za příplatek 26 €/pokoj/noc.

 • Pokoj Deluxe Suite za příplatek 32 €/pokoj/noc.

 • Pokoj Presidental Suite za příplatek 97 €/pokoj/noc.

 • Za příplatek je možné pronajmout si kola, vibromax a navštívit X-body fitness, domluvit ochutnávku vín či jeden z výletů (Korda Studio, botanickou zahradu Alcsút, Driving Camp).

 • V termínech 19.4. - 22.4. a 7.6. - 10.6. je minimální možná délka pobytu 3 noci.

 • Pokud plánujete pobyt uskutečnit v termínech státních svátků dané země, informujte se o podmínkách uplatnění kupónu přímo v hotelu .
 • Ověřte si dostupnost vámi vybraného termínu telefonicky nebo e-mailem přímo u hotelu . Uvedené termíny v kalendáři jsou pouze orientační. Můžete se také obrátit na naši zákaznickou podporu, která ráda dostupnost termínu ověří za vás.
 • Poté, co si koupíte kupón, pobyt co nejdříve u hotelu závazně zarezervujte. K závazné rezervaci je potřeba uvést číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný pouze s platnou rezervací. I s rezervací vám ochotně pomůže zákaznická podpora, stačí nám jen zaslat číslo kupónu, jméno, počet osob a termín.
 • Na procedury může být vyžadována rezervace, informujte se při rezervaci pobytu.

Kupony je možné do 14 dní od zakoupení vrátit, pokud termín nebyl rezervován u hotelu.

 • Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

 • Domácí mazlíček do 10 kg za poplatek 10 €/den

 • Hotel není bezbariérový

 • Kouření zakázáno

 • Platba kartou je možná

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Pavla K.)

Hotel odpovídal popisu, personál byl milý a ochotný. Strava v pořádku a chutná, u večeří i snídaní velký výběr. Oběd formou polévky a hlavního jídla byl také v pořádku. Wellness odpovídalo popisu a bylo fajn, jsou zde sauny, vířivky, plavecký bazén a vířívka. Hotel má výbornou dostupnost z hlediska Budapešti, je to kousek a dá se využít dálnice.

Vynikající (Marcel F.)

Ano, všetko bolo ako v popise a veľmi se boli spokojný z izbou, stravou a aj wellnessom.

Vynikající (Petra L.)

Vše bylo perfektní. Hotel splnil všechna očekávání, personál skvělý, jídlo výborné a atmosféra velice příjemná pro odpočinek. Strava - ve voucheru je chyba v překladu. Oběd není formou polévky a dezertu, ale formou polévky a hlavního chodu :) Vnitřní spa - plavecký bazén, veliká výřivka, fitness i sauny jsou v hotelu úžasné. Výlet do Budapeště doporučuji vlakem ze stanice Herceghalom, která je od hotelu vzdálena cca 2 Km. Na nádraží lze parkovat. Vlak vás doveze téměř do centra Budapeště za cca 30 min.

Tipy na výlet

Rybářská bašta

Rybářská bašta

Ten nejkrásnější výhled na Dunaj a Pešť si užijete z Rybářské bašty, neorománského památníku na Hradním vrchu v Budapešti. Na místě se dřív prodávaly ryby, památník tu vznikl v letech 1895 - 1902 a jde o dílo Frigyese Schuleka. Před baštou stojí socha sv. Štěpána, pokud jste v hlavním městě Maďarska, rozhodně si tento zážitek nenechte ujít.

Lázně Lukács

Lázně Lukács

Když už jste v Budapešti, měli byste zkusit co nejvíc z lákadel, která maďarská metropole nabízí. Kromě odpočinku v léčivé termální vodě a plaveckých či zážitkových bazénů si můžete v budapešťských lázních Lukács užít také řadu léčebných procedur.

Využít můžete i zdejší saunový svět, či Kneippův chodník, místní zajímavostí je himalájská solná stěna.

Voda v lázních Lukács je vhodná při degenerativních onemocněních kloubů, srdečních chorobách i poúrazové rehabilitaci.

Celodenní vstupné pro dospělého pořídíte za cca 12 €, lázně jsou otevřené každý den od 6:00 do 22:00 hodin, saunový svět pak od 9:00 do 21:00 hodin (v pondělí od 14:00).

Lázně Császár

Lázně Császár

Navštivte jedny z nejstarších tureckých lázní v Maďarsku. Lázně Császár (také Veli Bej) jsou nově zrekonstruované, přesto si uchovaly původní atmosféru a léčivou termální vodu.

Relaxujte v osmihranném bazénu, který je obklopen dalšími čtyřmi menšími bazény. Nechybí zde ani vířivky, nespočet saun, Kneippův chodník a další lázeňská lákadla.

Vstup do lázní pro dospělého stojí cca 7 - 9 €, otevřeno je každý den od 6:00 do 12:00 hodin a od 15:00 do 21:00 hodin. Lázně jsou velmi doporučované pro klidnou atmosféru a příznivé ceny.