Relaxační pobyt v moderním hotelu Tornacos *** vás čeká v lázních Hegykő na severu Maďarska. Součástí balíčku je bohatá polopenze, neomezený vstup do wellness a fitness centra a jeden den v termálních lázních. Nově také vstup do solné místnosti.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Vladimír H.)

Pobyt naprosto odpovídal prezentaci. S ubytováním, stravou i službami jsme byli velice spokojeni.

Vynikající (Viliam L.)

Všetko bolo tak, ako má byť, spokojnosť po všetkých stránkách. Najmä personál bol na úrovni. O strave ani netreba hovoriť, bola naozaj vynikajúca. Plánujeme sa opäť vrátiť a vychutnať si chvíle pohody bez množstva hlučných turistov. Ďakujeme.

Skvělé (Miroslav M.)

Pobyt byl příjemný a splnil naše očekávání. Služby penzionu Tornacos jsou na standardně dobréúrovni na jako jsme v Maďarsku zvyklí: - čistota na pokojích i v celém objektu - velmi příjemný personál se kterým se domluvíte bez problémů anglicky a částečně i česky - kuchyně spíš průměrná (v Maďarsku umí i v obyčejných "hospodách" jídla podstatně lepší a hlavně tradičnější) Přestože jsame byli velmi spokojení, osobně bych si pobyt nedovolil označit jako "Luxusní" Lázně Hegykö jsou malé takže nabízí proti velkým střediskům omezený servis. Nicméně účinky termální léčivé vody jsme pocítili

Vynikající (Tatiana R.)

Boli sme veľmi spokojní, ubytovanie zodpovedalo popisu, stravovanie výnimočné, personál ústretový a úctivý. Pekné okolie, naozaj je tam čo vidieť a poznávať, okolie vhodné aj pre cyklistov. Určite doporučujem - veľká spokojnosť.

Vynikající (Vladimír V.)

Vše ok. O službách, které jsme si koupili, na hotelu věděli a vše proběhlo bez problémů.

Vynikající (Vlasta P.)

Ubytování velice pěkné, strava vynikající, personál příjemný, wellness s teplou vodou, všude čisto...

Vynikající (Jaroslava T.)

S pobytem v Hegykö jsme byli velmi spokojeni. Prostředí hotelu odpovídalo popisu, všude bylo čisto. Wellness splnil naše očekávání a strava byla bohatá a chutná. Personál milý a vstřícný. Také pobyt v lázních jsme si užili, je to pohodové místo, i když nejsou příliš velké. Na odpočinek doporučuji a rádi bychom se zase vrátili a využili znovu všeho, co hotel nabízí. Jaroslava Trandová

Skvělé (Vlasta ?.)

Se službami Travelking.cz jsme byli spokojeni, pobyt v Hegykö byl fajn , neměl žádnou chybu.

Vynikající (Milan S.)

Vybavení hotelu odpovídá kategorii, ovšem jídlo lze hodnotit jako vynikající. Wellness velice příjemné zvlášť po celodenní jízdě na kole. Personál příjemný, pouze je třeba počítat s tím, že vás opravdu při příjezdu ubytují až po 14 hodině. Byli jsme zde podruhé a uvažujeme o další návštěvě.

Vynikající (Zdena C.)

Ano, pobyt byl velice příjemný. Služby na úrovni a přitom jsme měli příjemný pocit domácí péče i díky českému jídelnímu lístku a výborné kuchyni.