Určitě nezapomeňte na omlazující peeling, který se aplikuje během saunování. Zdarma totiž obdržíte směs masážních olejů a peelingu pro hladkou pokožku.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Ivana S.)

Pěkný, udržovaný hotel, krásné pokoje s výhledem na malebné náměstíčko, chutná strava (ačkoli dosti malý výběr), příjemná vířivky ve sklepních prostorách hotelu, sauna. Byli jsme v hotelu pouza 2 noci, klidně bychom pobyli déle.

Vynikající (Iva V.)

Prostředí hotelu je velmi příjemné. Odpovídá všechno, co je ukázáno na videu. Strava je moc dobrá. Wellness je super. Personál je příjemný. Jen oboustranná jazyková bariéra. Okolí města je plné krásných míst, které stojí za navštívení.

Vynikající (Eva K.)

Personál hotelu byl velmi milý a vstřícný, všechny služby dle popisu balíčku. Ubytováni jsme byli v nejvyšším patře přímo naproti kostelu - centru náměstí. Perfektní výhled!

Vynikající (Peter P.)

Nadmieru spokojny, hotel bol velmi pekny, cisty, ludia mili. Strava bola chutna a porcie obrovske.

Skvělé (Pavla L.)

Vše bylo OK, ubytování v hotelu v městečku Koszeg (přímo na náměstí proti krásnému kostelu Srdce Ježíšova) asi 25 km od lázní Bükfurdo, poukaz do lázní jsme využili poslední den při odjezdu z hotelu. Snídaně byly výborné, jen vířivka ve wellness slabá a s kalnou vodou. Ochotný personál, krásné starobylé městečko se spoustou památek, hotel měl atmosféru, všude čisto, doporučuji.

Vynikající (Romana K.)

S pobytem jsme byli spokojeni, splnil naše očekávání, městečko je nádherné, hotel příjemný, wellnes jsme ani nestihli navštívit, snad příště.

Vynikající (Dana B.)

Vše bylo v naprostém pořádku. Personál byl příjemný, ale česky nerozumí ani slovo.

Vynikající (Zdenka H.)

Cítili jsme se jako doma. Moc jsme si neslibovali ale nemělo to chybu. Čisto, voňavo, jídlo nám denně chutnalo. Máme rádi Maďary a všechno co je maďarské. Městečko bylo neuvěřitelně, krásné, jako by odpočívalo s námi. Super kafe a víno! Asi se stane tradici, že v září do Maďar Jediný co mi nějak nevychází, že jsme platili " po sezóně" za dva lidí a auto 13600 - na to jsme nebyli nachystaný, měli jsme jiné informace. Trochu moc.

Vynikající (Hana H.)

KRÁSNÉ MĚSTO A VELMI PŘÍJEMNÝ HOTEL PŘÍMO VE STŘEDU MĚSTA, VELMI SPOKOJENI, JÍDLO KVALITNÍ A DOSTATEK, ČISTOTA V HOTELU I V OKOLÍ

Skvělé (Petra S.)

Starší vybavení hotelu, ale zachované. Jídlo výborné, služby a chování personálu na úrovni.