Hodnocení od zákazníků

Vynikající (julius L.)

Prostredie hotela bolo veľmi kultivované, personál ochotný a ústretový.Ocneili sme riešenie termínu nášho pobytu, lebo sme kvôli zdravotným problémom nemohli prísť v pôvodne dohodnutom termíne, ale pracovníci hotela ochotne a bez ťažkostí našli riešenie, ktoré nám vyhovovalo. Strava bola pestrá a kvalitná, wellness a všetky služby na úrovni.

Vynikající (Jana ?.)

Nádherný hotel - velice pěkný po designové stránce, skvělé služby, velmi milý personál. Jediné co nás dost překvapilo - veškeré popisy byly většinou v maďarštině a němčině - po angličtině ani vidu ani slechu :-) Personál měl s angličtinou také velký problém - většinou nerozuměl. Dalším nemilým překvapením bylo placené pití v restauraci a to včetně vody a kávy. Pokud jedu na pobyt s plnou penzí, nepředpokládám, že si budu muset hradit pití - minimálně nealko - ceny pití navíc odpovídaly 4-hvězdičkovému hotelu - takže opravdu velmi vysoké.

Vynikající (Milan N.)

Vse ok pouze wellnes byl v pondelok zavrenej cely den a v utery az od 12 hod otevrenej, tak ze na pobyt od ponelka do ctvrtka a ve ctvrtek odjezd v 10 hod podle pokynu hotelu- nic moc.

Skvělé (freymaid M.)

Prostredie super vzhladom pocasiu nádherne, hotel ponuka rôzne sluzby o ktorych by mohli zakaznikov viac informovat. UBYTOVANIE a strava super, len sezonnost v strave mohla viac vyniknúť, o sa tyka originalnost madarskej kuchyne tiez nebola. Izby s balkonom - vyborne. Personál hotela ústretový.

Skvělé (Václav K.)

S ubytováním a stravováním jsme byli velmi spokojeni a odpovídalo nebo předčilo popis nabídky Travelkingu. V blízkosti hotelu a v jeho areálu ale probíhaly intenzivní stavební práce, které působily ve dne rušivě při využívání venkovních zařízení hotelu.

Vynikající (Augustin U.)

Vše bylo skvělé. Výborná maďarská kuchyně, ubytování, sauny a pod. Personál ochotný. Vše co bylo v nabídce, bylo i ve skutečnosti. Trošku horší domluva. Česky se nedomluvíte. Jiné je to přímo v centru Bukfurde. Tam jsou i české nápisy, jídelníčky v restauraci a pod.

Vynikající (Naděžda P.)

Celková spokojenost s pobytem - vše odpovídalo prezentaci, ubytování, služby i jídlo hodnotím velmi dobře, budeme uvažovat odalším pobytu někdy příště.

Vynikající (Stanislava H.)

Byli jsme velmi mile překvapeni, vše předčilo naše očekávání, hotel, bazény i personál - super, vřele doporučujeme.

Vynikající (Lubomír C.)

Velmi spokojeni,to co travelking prezentuje na svých stránkách klient opravdu dostane ke vší spokojenosti

Skvělé (Richard ?.)

Dobře jsme si odpočinuli, ubytování a plná penze v pořádku( bez pití), wellness na úrovni.