Vynikající polopenze po celou dobu

Těšte se na bohaté snídaně formou bufetu - sladké i slané pečivo, sušenky, zdravé dobroty, koutek pro milovníky müsli s granolou, jogurty, cereáliemi a semínky, dále je na výběr dostatek ovoce a zeleniny.

Večer si pochutnáte na polévce, předkrmech, hlavních chodech a také dezertech. Vyberou si milovníci masa i vegetariáni, nechybí ani dětské menu.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Ladislav K.)

S hotelem a jejich službami jsme byli velmi spokojeni. Jezdíme do hotelu Park Inn opakovaně.

Vynikající (Jana T.)

Naprostá spokojenost. Hotel s lázeňským komplexem jsme již navšívili v předchozím roce, takže jsme věděli, kam jedeme.

Skvělé (Hana V.)

Vše bylo v pořádku, pouze jeden den nás přesměrovali na snídani do prostor v hale hotelu, menší výběr, žádný obsluhující personál, talíře zůstávaly na stolech i po našem odchodu.

Vynikající (Liduš J.)

Hotel byl krásný, personál byl vstřícný - jen vázla čeština, jídlo bylo úžasné - vše nač si vzpomenete. Jen velká škoda že u pokojů pro vozíčkáře nebyly balkony, a při jejich odpočinku je na balkonu posezení velmi příjemné a to chybí.

Vynikající (Petra S.)

Hotel jsme navštívili již podruhé, tentokrát jsme vzali i starší rodiče. Všichni jsme byli spokojeni. Vše bylo super jako poprvé.

Vynikající (Leopold S.)

V hotelu se nám velice líbilo, příjemné prostředí, ochotný a vstřícný personál. Poskytnuté služby plně odpovídaly obsahu kupónu. Pro příjemné prostředí a vstřícný personál doporučujeme pobyt dalším zákazníkům.

Vynikající (Magda P.)

Navštívili jsme již několik hotelů, pensionů i soukromých apartmánů i v jiných oblastech Maďarska a Park Inn s lázněmi jsme zařadili na 1. místo. To hovoří za vše.

Vynikající (Miroslava C.)

Vše perfektní, hotel, strava, okolí, v hotelu se domluvíte česky, krásné procházky v okolí hotelu.

Vynikající (Leoš J.)

Hotel perfektní, odpovídal popisu. Se službami jsme byli spokojeni. Personál perfektní. Jeden z číšníků dokonce hovořil relativně dobře česky. Spokojenost. Parkování pod hotelem v krytých garážích není pro vozidla s LPG a CNG. Při návštěvě města doporučuji na jídlo vedle Lidlu "Kredencz bistroo" výborné maďarské hotovky.

Vynikající (Blanka K.)

Pobyt byl velmi příjemný jako vždy. Jezdíme do hotelu Park Inn již jako domů. Tento pobyt byl již sedmý v pořadí. Můžeme se plně spolehnout jak na služby Travelkingu i služby v hotelu i wellness. Výhradu můžeme mít pouze k chutnému jídlu kterému neodoláme a vezeme si domů kila navíc.