Vynikající polopenze po celou dobu

Těšte se na bohaté snídaně formou bufetu - sladké i slané pečivo, sušenky, zdravé dobroty, koutek pro milovníky müsli s granolou, jogurty, cereáliemi a semínky, dále je na výběr dostatek ovoce a zeleniny.

Večer si pochutnáte na polévce, předkrmech, hlavních chodech a také dezertech. Vyberou si milovníci masa i vegetariáni, nechybí ani dětské menu.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Štěpán E.)

Ubytování na pokoji č. 302 - bez problémů. Po většinu dne zejména v podvečer ve stínu. Strava - velký výběr, velmi dobré. Personál - velmi příjemný, ochotný, domluvit se lze AJ, NJ, někdy i česky. Hosté - maximum Čechů (více senioři), bez problémů, vychovaní; dále Maďaři, Rakušané.

Vynikající (Zdeňka N.)

Ano, byly jsme velmi spokojeny, trochu jsme čekaly na ubytování-ale naše chyba, přijely jsme brzy, ubytování bylo pěkné, služby dobré.

Vynikající (Ivana J.)

Byli jsme velmi spokojeni, ochotný a milý personál, dobrá domluva - anglicky i česky, strava velmi dobrá, velký výběr. Prostředí v hotelu velmi pěkné, poskytované služby bez jakýchkoli problémů.

Vynikající (Alena ?.)

Hotel pěkný, moderní, pokoje dobře vybavené, čisté. Na TV se chytá z našich programů pouze ČT 24. Strava výborná, služby dokonalé. Na recepci se bez problémů domluvíte česky.

Vynikající (Světlana Lungová L.)

Všechny služby byly perfektní, nemám co vytknout - ubytování, strava, prostředí, přístup do termálů - skvělé. Byly jsme s kamarádkou podruhé, zasněžený Sárvár byl okouzlující a koupání v teplé vodě během sněžení bylo krásné.

Vynikající (Aleš N.)

V lázeňském komplexu Park Inn Sarvár jsme byli poprvé a byli jsme velmi spokojeni. Hotel pěkný, čisto, komfortní přístup do lázní, garážování auta a i polopenze byla dostačující. Děkujeme. Jiřina a Aleš

Vynikající (Zdenka V.)

Moc pěkný pobyt, strava pestrá a stále doplňovaná, lázně super. Za prohlídku stojí hrad, ve kterém je vojenské muzeum.

Vynikající (Viera L.)

prostredie splna popisu a podla mna treba dodat ze navstevnik tohto hotela je rozmaznavany na 100% ranajky a vecera bola nad ocakavanie

Vynikající (Blanka W.)

Vše co bylo v kuponu jsme obdrželi, byli jsme velmi spokojeni, pobyt jsme absolvovali již po několikáté. Personál ochotný, služby na úrovni.

Vynikající (Alena M.)

V hotelu jsme byli letos potřetí a všechny služby byly opět na vysoké úrovni. Strava výborná, chutná, velký výběr, personál hotelu vstřícný, hotel celkově perfektní. Lázně nemají chybu. Kromě relaxu jsme využívali i zážitkový a plavecký bazén. Příští rok se do hotelu Park Inn opět vrátíme. Doporučuji. Ještě na závěr, cesta od maďarských hranic se podstatně zrychlila (hodina a čtvrt), a to díky nové dálnici (exit cca 15 km od Sárváru).