Vynikající polopenze po celou dobu

Těšte se na bohaté snídaně formou bufetu - sladké i slané pečivo, sušenky, zdravé dobroty, koutek pro milovníky müsli s granolou, jogurty, cereáliemi a semínky, dále je na výběr dostatek ovoce a zeleniny.

Večer si pochutnáte na polévce, předkrmech, hlavních chodech a také dezertech. Vyberou si milovníci masa i vegetariáni, nechybí ani dětské menu.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Jan P.)

Vše opravdu OK. Od ubytování až po bazény venkovní, tak vnitřní. Pohoda i když bylo hodně lidí.

Skvělé (Stanislav B.)

Hotel příjemný, pokoje velké a čisté. Jídlo dobré, uvítali bychom ostřejší-víc maďarské speciality. V restauraci mírně stísněné místo u švédských stolů. Hodně bazénů, vybere si každý. Plno místa na ležení vč. volných lehátek.

Vynikající (Miloslav H.)

Velice spokojený, nemělo to chybu, mohu jedině doporučit, personál velice ochotný, strava - výběr bohatý.

Skvělé (Jaroslav B.)

Pobyt odpovídal popisu v prezentaci. Ubytování bylo na velmi dobré úrovni. Stravování bylo na dobré úrovni - drobné nedostatky zejména při odběru kávy z automatů (časté poruchy). Služby wellnes velmi dobré.

Vynikající (David H.)

Vše perfektní, ubytování, strava, hotel a jeho služby. Vše na jedničku s obrovskou hvězdičkou.

Vynikající (Petra S.)

Hotel jsme navštívili již podruhé, tentokrát jsme vzali i starší rodiče. Všichni jsme byli spokojeni. Vše bylo super jako poprvé.

Vynikající (Sarka M.)

Velmi hezký pokoj, dobře vybavený, využili jsme možnost propojit dva pokoje odemknutím propojovacích dveří. Jídlo velmi dobré, neustále doplňované, pestrý výběr, v nabídce také snad všechny abnormality: káva bez kofeinu, umělé sladidlo, mléko se sníženým obsahem laktózy. Milý personál hotelu, všechny požadavky velmi rychle splnili, s pobytem jsme byli velmi spokojeni a určitě se tam vrátíme...

Vynikající (Svatava D.)

Vážení,se službami jsem vždy spokojena.Pobyt byl jako již dříve super,hotel nemá chybu. Rádi e tam vždy vracíme.Pojedem určitě zase.

Vynikající (Milan V.)

Zpočátku spolupráce chvíli drhla, po zaplacení bylo dlouho ticho bez reakce. Následné kroky z Vaší strany vše vyřešily.

Vynikající (Pavlína P.)

Vše v pořádku, personál velmi příjemný, maximální spokojenost. Úklid malinko vylepšit. Vše ostatní velmi dobré.