Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Hana ?.)

Vše bylo super. Strava i personál na vysoké úrovni. Wellness jsme moc nevyužili, byli jsme celý den vždy v termálu. Moc se nám dovolená líbila a určitě se sem vrátíme.

Vynikající (jaroslav R.)

S pobytem v lázních Hévíz jsme byli velmi spokojení jídlo ubytování i wellnes vše nejlepším pořádku. Vše mohu doporučit.

Skvělé (Ján K.)

Hotel moc pěkný a odpovídal popisu. Služby jsme obdržely, wellness výborný, strava na úrovni, chutná, pestrá ,dostatečné množství - každý si vybere, personál milý a ochotný k pobytu nemám žádné výhrady doporučuji.

Vynikající (Miloslav W.)

Kvalita ubytování je opravdu luxusní. Stravování je na špičkové úrovni. Hotelový cukrář vytváří opravdové skvosty. Byli jsme opravdu velmi spokojeni. Přístup personálu je též profesionální. Váží si každého zákazníka.

Vynikající (Viliam P.)

Pekny hotel, dobre situovaný v meste, vynikajúca strava, príjemná obsluha, čiste izby, komfortne vybavené. Celodenne otvorený wellness. Malou chybičku bol krátko otvorený hotelový bar do 21:30 a aktuálna hrubá rekonštrukcia hlavej ulice pred hlavným vchodom do hotela. Po dokončení bude to super :).

Vynikající (Libuše H.)

S pobytem jsem byli spokojeni od začátku do konce. Všechny služby byly kvalitní, personál ochotný. Prostředí hotelu je velmi příjemné. Pobyt byl skvělý.

Vynikající (Miloslav W.)

Pobyt jsme využili již několikrát. Vždy maximální spokojenost. Špičkové služby, luxusní ubytování a jídlo vynikající.

Vynikající (Hana T.)

Naprostá spokojenost, hotel je umístěn v centru města, 5 minut chůze od jezera. Jídlo je opravdu velmi dobré, každodenní úklid na pokoji, personál vstřícný a wellnes pěkný. Není co vytknout.

Vynikající (Roman S.)

Pěkné prostředí, jídlo skvělé, personál vstřícný (jenom problém se domluvit česky, pouze Aj nebo NJ). Parkování pod hotelem nebo venku 2 min. od hotelu.

Vynikající (Miluše S.)

Prostředí hotelu je příjemné, v hotelu je čisto, výborná kuchyně, ochotný personál, příjemný wellness, rádi se do hotelu vracíme :-)