Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Renata H.)

Hotel je trochu retro, ale odpovídá 3*. Velkou výhodou je nesporně přímé spojení s lázněmi, kdy můžete z hotelového pokoje v županu dojít chodbou až k bazénům.

Vynikající (Eva V.)

V hotelu Répce jsme už byli po třetí a jsme vždy spokojeni jak se službami v hotelu, tak s kvalitou stravy.

Vynikající (Lucie T.)

Hotel naprosto vyhovující. Kuchyně jak snídaně tak večeře perfektní. Super přístup rovnou do lázní chodbou. Wellness přímo v hotelu - sauna, pára, bazén, vířivka.

Vynikající (Karel H.)

Hotel známe jezdíme pravidelně každý rok, služby jsou na slušné úrovní, vše podle kuponu a personál velice slušný.

Vynikající (Milena J.)

Prostředí hotelu velmi pěkné, služby v pořádku, strava pestrá, moc dobrá a personál velmi ochotný a vstřícný. Dalším zákazníkům pobyt určitě doporučujeme!

Skvělé (Jan ?.)

Pobyt proběhl v pořádku. Strava dobrá, personál ochotný. Vybavení pokojů by zasloužilo modernizaci, zejména pak sociální zařízení. Pobyt v lázních velmi dobrý. Po dokončení oprav bazénů bude zcela bezkonkurenční.

Skvělé (Judita S.)

Hotel sme navštívili už po druhý krát, so Travelkingom. Všetko bolo tak, ako na kupóne. Ubytovanie, strava vcelku OK, najlepšia je jednoznačne poloha hotela a vstupenka do kúpeľov. Nepríjemne nás prekvapilo iba to, že lobby bar bol zatvorený, a pri zlom počasí aké sme mali, by sa zišiel.

Vynikající (Blanka V.)

Vše, co bylo v nabídce uvedeno odpovídalo popisu. Strava byla velice dobrá, personál vstřícný.

Skvělé (Renata H.)

Vše v pořádku, jedná se 3* hotel a tomu to odpovídá. Velké plus je spojení přímo s lázněmi.

Skvělé (Helena D.)

Jedná se o starší hotel bez klimatizace, bydleli jsme v nejvyšším patře a v noci bylo na pokoji 29 stupňů, jinak čisto, strava a další služby odpovídaly nabídce.V informacích pro pobyt by mohlo být doporučení neaktivovat si náramek pro vstup do wellness v den příjezdu, protože doba od ubytování do zavírací hodiny je krátká a vstup se dá lépe využít poslední den. V den příjezdu by stačilo zaplatit krátkodobý vstup.