Výlet do nedaleké Budapešti

Jen asi půl hodiny vám zabere cesta do historické Budapešti, proč tedy nespojit příjemné s užitečným. Udělejte si výlet se svou drahou polovičkou nebo s celou rodinou a projděte se podél Dunaje, budovy parlamentu nebo Náměstí Hrdinů.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Barbora S.)

Hotel je veľmi dobre situovaný. Nerušila nás doprava. Popis zodpovedal do bodky pobytu, dostali sme všetko až na tú jednu limonádu zadarmo. K večeri si bolo treba priplácať za nápoje. Wellness bol úžasný, všetko pekné čisté.. Výhľad na jazero. Personál bol príjemný, ohľaduplný a určite by som tento hotel odporučila. Hotel je približne 30 km od Budapešti, takže o výlety je postarané. :)

Vynikající (Andrea R.)

Všechno bylo krásné, hotel, pokoje, prostředí. Jídlo vynikající, personál ochotný a příjemný. Na výlet jsme jeli do Budapešti a vybrali jsme si cestu vlakem, taky dobrý.

Vynikající (Lenka B.)

Velmi hezký hotel, pokud chcete klidné místo doporučuji. Výborné snídaně, wellness jsme nevyzkoušeli. Cestovali jsme vlakem do Budapešti každý den (cesta cca 50 minut), dá se za ten klid a příjemný personál to stálo. Nicméně pokud budu chtít být každý den v Budapešti volila bych hotel blíž hlavního města.

Vynikající (Ivona J.)

Prostředí hotelu se nám velice líbilo i s wellnessem. Jídlo bylo super až na 2 lidi z personálu z restaurace. Čekali jsme 20 minut aby přišli, ze chceme zaplatit. Ale jinak hotel, pokoje, wellness - super :).