Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Alena C.)

Popis odpovídal skutečnosti, ani nevadily právě probíhající stavební úpravy naproti hotelu, ač první pocity byly opačné. Hotel je klidný, snad díky své poloze se může věnovat pouze svým hotelovým hostům.

Skvělé (Martin P.)

Hotel byl takový rodinný, zprvu jsme si mysleli, že jsme tam úplně sami. Nicméně sauna nebyla v provozu, i když byla nabízena. Druhý den přijel zájezd ukrajinců a bylo "veselo" až do 01:30, takže spaní nic moc. Ale jinak ok.

Vynikající (Jarka M.)

Byli jsme velmi spokojeni. S hotelem i personálem, ten byl ochotný, snaživý, sympatický, neměli jsme žádný problém. Strava - snídaně výběr, to bylo skvělé a večeře - mooooc velké porce:-)))). Město bylo taky krásné a všude kousek.

Skvělé (Andrea R.)

S pobytem jsme byli, až na malé nedostatky spokojeni. Služby Travelkingu jsou v pořádku, ale v hotelu byli trošku zmatení. Recepční s chabou němčinou hledala informace v papírech. Pořád jsme se museli na všechno ptát. Hotel je v klidné ulici, opravdu těch 15min. od lázní. Velmi vstřícný a ochotný číšník nám vždy podal veškeré potřebné informace. Jinak vše v pořádku, město i lázně super! Můžu všem doporučit!

Vynikající (Jana N.)

Hotel je na klidném místě, téměř ve středu města. Pokoj odpovídal popisu a měl vše co potřebujete k tak krátkému pobytu. Byli jsme začátkem října a mile nás překvapilo přitápění. Personál je velmi milý, snaží se komunikovat i česky. Se stravou jsme byli velmi spokojeni. Městem protéká řeka Rába s krásné upraveným nábřežím a plné nádherně nasvícených památek.

Skvělé (Nina G.)

Hotel hezký, pro 2 osoby a dítě 2x pokojové apartmá, v každém pokoji TV, sauna příjemná, strava skromná, personál hotelu byl milý. Město pěkné, hodně památek, lázně za to stojí, velké zoo na kraji města.

Vynikající (Míla B.)

Byli jsme velmi spokojeni, prostředím hotelu, přístupem personálu i celkovou úrovní hotelu. Lázně jsme si velmi užili a budeme všem doporučovat.

Vynikající (Bedřich T.)

Pobyt byl odpovídající prezentaci a se všemi nabízenými službami jsme byli moc spokojeni.

Vynikající (drahomíra M.)

ubytování i jídlo velmi dobré, lázně se nám také líbily, vycházky po městě též pěkné

Vynikající (Lucie K.)

Hotel byl hezký, personál velice příjemný a ochotný. Servírované večeře o 3 chodech (polévka, hl. jídlo a dezert) byla tak obrovská, že se nedala sníst, veliké porce a vše moc chutné. Snídaně - švédské stoly, dostačující výběr. Hodně nás nadchla místní ZOO a také krytá mini ZOO v centru města (hadi, ryby, atd.) se nám moc líbila. Samozřejmě doporučujeme návštěvu termálních lázní!