Luxusní pobyt s parádním wellness

Rozmazlujte se během pobytu v novém hotelu, který je chodbou přímo napojený na termálními lázně s 1 500 m² vodní plochy. Užijte si neomezený relax v bazénech a pochutnejte si na skvělé polopenzi. Dovolenou si zamilují i děti, pro které je zde připravena řada atrakcí.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Romana M.)

Hotel zcela odpovídal popisu, strava výborná, personál milý a ochotný, wellness super, vše čisté. Vřele doporučuji, jak tento pobyt tak nákup přes Travelking.

Vynikající (Miroslav H.)

S pobytem jsme byli nad očekávání velmi spokojeni, dříve jsme navštívili Sarvar a Tapolcu, ale zde se nám líbilo nejvíc. Žádný shon v restauraci ani wellness. Mnoho bazénů vnitřních- plavací 25 m, klidový, termální, 2x vířivka, dětské bazény. Venku 3 velké bazény! Není problém při špatném počasí se koupat. Vynikající strava - cca 7 druhů jídel u večeře, možnost rezervace stolu. Kvalitní ubytování, čistota pokoje. Ochotný personál.

Vynikající (Romana H.)

Vše odpovídalo popisu. Nebyl problém s rezervaci, krásné misto, vhodné pro malé děti.

Vynikající (Marie D.)

Vše úžasné. Byli jsme na nejvyšší míru spokojeni. Hotel čistý, pokoj a koupelna prostorná, každý den uklizeno. Personál ochotný, vstřícný. Strava snad ani lepší už nemohla být. Vynikající, chutná, a neuvěřitelně pestrá. Ve wellness všude čisto, lázně velice příjemné. Tento pobyt mohu jen vřele doporučit.

Vynikající (Vladimír S.)

Popis služeb přesně odpovídal skutečnosti, nemáme připomínek. Klidné prostředí, velmi dobré ubytování, bezvadné jídlo.

Skvělé (Jana C.)

Nejprve jsem obdržela pouze polopenzi, po mé reklamaci mi personál hotelu ochotně doplnil obědy. Personál ochotný, přátelský. Wellness moc pěkný.

Skvělé (Karel S.)

Prostředí hotelu je na dobré úrovni. Strava je chutná, pestrá na profesionální úrovni z kvalitních surovin. Personál hotelu vždy usměvavý a vstřícný.

Vynikající (Milan S.)

Vše bylo perfektní, ubytování, jídlo, vstup do lázní z hotelu a vzhledem k tomu, že vyšlo i počasí na cyklistiku, pobyt neměl chybu.

Vynikající (Elena P.)

Prostredie hotela bolo veľmi pekné, hotel plne zodpovedal popisu, strava vynikajúca, personál hotela veľmi milý, ochotný, ústretový

Skvělé (Tomáš K.)

Prostředí hotelu bylo přesně podle popisu. Strava byla výborná. Trochu jsme doufali, že k županu dostaneme i ručník pro wellness. Občas vypadávalo Wi-Fi, které bylo dostupné jen na hotelu ale ne u bazénů. Wellness bylo super, krásně teplá voda i ve venkovním bazénu.