Prvotřídní relaxace v Büku

Dokonalý pobyt zažijete v penzionu, který je postaven v bavorském stylu, a navíc leží jen tři minuty od populárních lázní. Relaxaci v horké vodě tak budete mít na dosah. A aby toho nebylo málo, odpočívat můžete také přímo v penzionu - v sauně. Využijte také možnost zapůjčení kol a poznejte přírodní krásy Büku a jeho okolí.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Zdeňka D.)

S pobytem jsme byli spokojeni. Příště pojedeme znovu a možná na ten pobyt kdy jsme byli ubytování

Vynikající (Pavel K.)

S ubytováním,službami a termálními lázněmi jsme byli naprosto spokojeni.Doporučuji na 100%

Vynikající (ANtonín M.)

Nádherný hotel, vše odpovídalo popisu, velmi ochotný a příjemný personál, strava perfektní, všude bylo čisto a upravené okolí hotelu. Nadprůměrně ochotná paní nebo slečna na recepci a personál restaurace hotelu.

Vynikající (Kristýna T.)

Prostředí pobytu se nám líbilo moc. Pobyt odpovídal popisu. Obdrželi jsme vše co bylo na kupónu uvedeno, ani jsme to všechno nestihli využít. Se službami jsme byli spokojeni. Personál hotelu byl velmi ochotný, vstřícný a milý. Dalším zákazníkům bych doporučila tento pobyt.

Vynikající (Jaromír N.)

Hotel krásně vybavené pokoje, pohodlné spaní. Stravování max. spokojenost. Wellness služby nebyly nabídnuty, ale po celodenním pobytu v lázních to ani nevadilo. Ze zdravotních důvodů jsme museli přeložit pobyt a žádný problém.

Vynikající (David M.)

Hotel přístupný, ubytování výborné, čisté, pohodlné. Luxusní koupelna, parkování kousek za hotelem. Personál velmi milý, snídaně dobrá.

Skvělé (Jaroslav D.)

Prostředí hotelu bylo příjemné, strava vynikající, personál milý a vstřícný, jen bych ocenil vetší teplo - na usušení prádla a mohla by lépe fungovat wi-fi. Ale celkový dojem dobrý.

Vynikající (Michal P.)

Penzion odpovídal popisu, personál byl příjemný, ubytování na velmi slušné úrovni a dokonce hovořil česky a to i v lázních, kde dokonce veškeré informace a jídelní lístky byla psané v češtině.

Vynikající (Hana V.)

Vše odpovídalo popisu. Krásné komfortní ubytování, příjemný personál a protože jsme byli v penzionu sami a tím se nevyplatilo vařit, dostali jsme zde bohatou snídani a na další jídlo (večeři) jsme chodili s kupónem do nedaleké restaurace, kde jsme byli velice mile překvapeni, jak přístupem personálu, který mluvil ČESKY tak i vynikající chutí polévek, jídel a salátů. Také jídelní lístek byl v češtině. V termálech jsou také české nápisy. Určitě pojedeme zase.

Vynikající (Jaromír N.)

Ubytování v hotelu pěkné, čisté. Stravování polopenze - velká spokojenost. Byli jsme podruhé a vše v pořádku.