Zajeďte si do oblíbené lokality Miskolc Tapolca v severním Maďarsku a vychutnejte si dovolenou s neomezeným vstupem do wellness s vířivkou a saunou. V ceně balíčku je také celodenní vstup do lázní, zapůjčení kol a další.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Jan N.)

S pobytem jsme byli spokojeni, ubytování slušné, neustále velice obsazený hotel domácími turisty, chutná strava až na ty neustále stejné, v těch vedrech těžké, ale chutné teplé večeře. Personál hotelu ochotný, my měli ale problém se domluvit, umím německy, oni jedině maďarsky nebo jen anglicky, takže komunikace byla velice obtížná. Wellness snad ani nebylo wellness, venku za hotelem malý bazének a malá neustále plná vířivka malých dětí. Jinak personál hotelu, tedy obsluha v jídelně velice příjemní. Nás překvapilo jak maličké jsou jeskynní lázně, velice malá plocha přeplněna lidmi, vystavena slunci a vedru, troška stínu jen u plotu, tam se všichni tlačili, ale zase tam bylo místo kde se mohlo kouřit, takže jsme uvítali, že blíže k hotelu bylo velké městské koupaliště, bohatě zastíněné, kde sa dalo krásně koupat i zaplavat, takže jsme chodili tam. Hrozná vedra ztěžovala pobyt, scházela klimatizace na pokoji, ale o tom jsme věděli, některé pokoje v hotelu klimatizovány jsou, ale zase nevím, zda je má k dispozici Travelking. Nejhorší zážitek byla půjčovna kol, chtěli jsme si jeden večer zajet s manželkou po cyklostezce do Miskolce, kol tam mají 6. ale v katastrofálním stavu, je vidět, že se o ně nikdo nestará, kola nebrzdila, přehazovačky nefungovaly, gumy podhuštěné, takže jsme vyjeli a po 10 minutách hrozné jízdy kola vrátili.

Vynikající (Rostislav H.)

Starší ale komfortní hotel v naprosto klidné části města, parkování bez problémů před hotelem. Jídlo výborné a dostatek, jako ostatně všude. Jediným negativem je to že je poměrně daleko od lázní, cca 20 minut pěšky přičemž polovina cesty je hezkým parkem. Lázně samotné jsou naprostým unikátem. Většina je v podzemních tunelech. Podstatné je i to, že lázně Miskolc Talpolca si mohou díky složení a teplotě vody užít i malé děti.

Skvělé (Ingrid P.)

Do tohto hotela sa pravidelne vraciam s mojou maminou. Vždy sa snažia niečo vylepšiť, personál je ústretový, kuchyňa nám vyhovuje. Jediné, čo nám tentokrát nevyšlo bolo to, že mali pokazený výťah - so schodami mala mamina menší problém. Avšak dali nám izbu na 1 poschodí - tak sme to zvládli.

Vynikající (Božena ?.)

Jaskynné kúpele sú veľmi pekné, návštevníkov bolo menej ako v sezone a to bola veľká výhoda. Mohli sme si vychutnať všetky atrakcie, bazény bez návalu. Ubytovanie v hoteli priemerné, strava dobrá. Mimo sezony určite odporúčam.

Vynikající (Vlastimil V.)

Všechno v pořádku, dobrá strava, ochotný personál, čistota, prostě super. Trochu jazyková bariéra.

Skvělé (Josef B.)

Poloha hotelu, vybavení, příjemný a ochotný personál, výborné večeře i snídaně, to vše hovoří pro další návštěvu. Navíc velmi rychlá síť Wi-fi.

Skvělé (Alena H.)

Prostredie bolo útulné. Využili sme všetky služby, ktoré sme mali v kupóne. Strava bola dobrá. Personál ústretový. Výlety - blízky park pri kúpeľoch.

Skvělé (Martin K.)

Strava primeraná spolu s ubytovaním na úrovni 3. hviezdičiek. Nemám výhrady. Jediná vec, ktorá ma "vytočila" bola absolútna absencia akéhokoľvek propagačného materiálu miesta, či oblasti, nenašiel som jednu - jedinú orientačnú mapku trasy hotel - SPA jaskynné kúpele. Aj keď to nie je ďaleko, všetko je skryté v rozsiahlom, peknom a hustom mestskom parku. Keď ste tam po prvý krát, naviac chcete ísť s autom na najbližšie miesto parkovania, tak dopadnete po recepčných informáciách tak ako ja. Blúdil som ako idiot a vypytoval sa miestnych. Maďarsky neviem. Peši to od hotela nie je ďaleko, ako som dodatočne zistil, manželka má však problémy s chôdzou. Nuž podobne dopadli na druhý deň rodinka s deťmi z Čiech, ktorí nás náhodou oslovili na parkovisku nášho hotela, pred odchodom domov. Boli na recepcii, kde ich "doviedla" informácia, že v hoteli PARK je údajne aj informačné centrum. Nuž nebolo. Dopadli podobne, avšak po mojom vysvetlení trasy sa aspoň nemotali viac ako ja. Nuž toto som ešte nezažil. Opakujem, nenarazil som na jednu, jedinú mapku a nezaregistroval som jednu - jedinú smerovku, ktorá by ma do SPA nasmerovala. Asi nechcú cudzincov. Odporúčam upozorniť recepciu hotela, nech poskytujú svojom hosťom aspoň jednoduchú mapku trasy z hotela do jaskynných kúpeľov, hoci nakreslenú rukou a nemusí byť ani na kriedovom papieri a farebná. Priznám sa, že to som ešte nezažil ani v rozvojových krajinách. Ináč pobyt v kúpeloch bol senzačný a doslova zážitkový. Rád sa tam vrátim (keď už poznám trasu ako...).

Vynikající (Stefan N.)

Veľmi sa nám páčilo prostredie hotela, pobyt bol podľa popisu, dostali sme všetko, čo bolo na kupóne aj s personálom sme boli spokojní.

Vynikající (Kateřina N.)

Prostředí by zasloužilo obnovu, ale vynahradila to ochota a přívětivá komunikace s recepcí a taktéž výborné jídlo (polopenze) v příjemném prostředí a milá obsluha.