Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Pavel L.)

Obdržel jsem vše podle kuponu a dokonce i děti byli výrazně levnější než podle kupónu. Vybavení hotelu je staršího data, ale je tam čisto. Jídlo bylo průměrné, snídaně solidní, večeře spíše průměrné. Personál v pohodě, ochotný a úslužný. Lázně Hevíz jsou super, pobyt můžu doporučit.

Vynikající (Jiŕí M.)

Vse bylo jak ma byt, byli jsme moc spokojeni, jen chci rici, ze je treba mluvit alespon nemecky v pripade Madarska. Personal mily, strava skvela.

Vynikající (Zdenek T.)

Pekná podhorská dedinka pod Tatrami. Majiteľka ústretová vo všetkom. Celý pobyt bol nad očakávanie.

Vynikající (Věra B.)

Vše v nejlepším pořádku, za celou dobu pobytu jsem nezaznamenala nic špatného. Na 100 % přijedu zas. Všechen personál velice milý a ochotný.

Skvělé (Marcela B.)

Hotel odpovídal popisu, personál byl milý a vstřícný. Pokoje byly čisté, strava chutná. Jeden ze vstupu do termálních lázní asi 3 minuty od hotelu. Hévíz je velice hezké lázeňské městečko, spousta zeleně, malé obchody a restaurace.

Vynikající (Ondřej P.)

Vše skvělé a dle popisu, snídaně i večeře dobré, dezerty slabé. Personál perfektní.

Skvělé (Josef K.)

Pobyt odpovídal popisu, obdrželi jsme vše podle kuponu. Hotel sice starší ale velmi dobře udržovaný, ochotný příjemný personál, výborná kuchyně. Bohužel budova B, kde jsme byli ubytováni, je přímo u zdejšího dosti frekventovaného autobusového nádraží.

Skvělé (Lucie M.)

Služby, strava, hotel v pořádku. Wellness trochu horší, starší vířivka, neupravená a nic moc voňavá. Vše ostatní ok.

Vynikající (Ondřej E.)

S pobytem jsme byli velice spokojeni, dokonce jsme si jej prodloužili. Hotel se nachází v těsné blízkosti termálních lázní. Milý ochotný personál, služby odpovídající. Wellness v pořádku, čistý a plně funkční po celý den.

Vynikající (Jana H.)

Dobrý den, hotel velmi pěkný, čistý, personál profesionální, jídlo výborné. Výlet k Balatonu, jen 6km, od hotelu jezdí autobus. Městečko Hevíz také stojí za prohlídku.