Penzion v srdci lázeňského Sárváru

Maďarské město Sárvár je známé pro své léčebné prameny a je také ideálním místem pro odpočinek a načerpání nových sil.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Eva ?.)

vše se nám líbilo, vše odpovídalo dle kupónu, poskytnuté služby odpovídaly, strava vynikající, skvěle ochucené jídlo, zřejmě mají dobrého kuchaře, personál hotelu také skvělý - měli jsme štěstí - na recepci byla slečna nebo mladá paní, která mluvila krásně slovensky, wellness úžasné, tolik bazénů, různé teploty, bubliny, venkovní bazény, bazény pro děti, pro úplná mimina, pro plavce - tudíž plavecké bazény, prostě vše na jedničku podtrženou, doporučuji všem se tam jednou podívat a vyzkoušet.

Vynikající (Martina H.)

Pobyt odpovídal popisu, hotel menší, ale čistý. Jen mi trochu scházel výtah kvůli tahání kufru po schodech. Hotel má výbornou polohu mezi lázněmi a centrem města.

Vynikající (Radka S.)

Vše v pořádku. Dokonce nám po domluvě vyměnili pokoj. Snídaně bohatý výběr. Večeře většinou výběr ze dvou menu.

Vynikající (Ilona D.)

Spokojenost se vším, strava výborná, hotel čistý, blízko lázní, jen pomalá reakce na objednání termínu (v jiných hotelech je to rychlejší).

Skvělé (Silvia L.)

Hotel je situovany blizko kupelov aj k centre mesta. Oproti je LIDL a cca 400m od hotela je velke detske ihrisko a jazera. Velmi prijemne prostredie s detmi. Izba bola priestranna, personal mily, jedla boli OK ale cakala by som vacsi vyber.

Vynikající (Lenka _.)

Moc jsme si to užili. Radní se opravdu starají, aby návštěvník města měl co obdivovat. V hotelu jsme byli spokojeni, jídlo bylo výborné a obsluha milá a profesionální. Těšíme se na další pobyt v něm.

Vynikající (Jozef L.)

Personál velmi ochotný. Boli sme milo prekvapení, že mali zabezpečenú slovensky hovoriacu pani na recepcii, ktorá bola velmi milá a ochotná my sme boli velmi spokojní vzhladom na cenu, za ktorú sme tento pobyt kúpili to bolo super.

Skvělé (Petr P.)

Hotel odpovídal popisu. Strava velmi chutná a dostačující, pouze při snídani se tvořila velká fronta u automatu na kávu. Personál někteří výborní, někteří holt asi vstávají levou nohou. Ale s tím se asi nedá nic dělat. Nevím proč v hotelu na recepci nešlo platit kartou. Při odjezdu lázeňský poplatek.

Vynikající (Jirina M.)

Hotel Wolf jsme navštívili již podruhé, na pokoji čisto a útulno, vybavení již něco pamatuje, ale vše je funkční. Kuchyni lze doporučit hlavně milovníkům masa. Všeho je dostatek, a obsluha je ochotná a vstřícná. V lázních Sarvár nám vyhovovalo, to že jsou přizpůsobeny i pro nejmenší děti, zároveň je vše řešeno tak, aby děti nerušili ty klienty, kteří přijeli odpočívat. Návštěvníkům doporučuji aby si raději nakoupili oběd, nebo svačinu a přinesli s sebou. Restaurace (jídelna) v lázních není žádný gastronomicky zázrak a v občerstveních mají k jídlu pouze zmrzlinu. Příjemným překvapením bylo, že jak v hotelu, tak v lázních měli všechny popisky i v češtině.

Skvělé (Marie U.)

Recepční byla neochotná a když jsem se jí ptala, zda potřebujeme něco ke vstupu do Wellness, tak řekla že ne. Samozřejmě, že jsme potřebovali, tak jsme se z Wellness museli vrátit do hotelu pro potvrzení.