Relaxační pobyt v moderním hotelu Tornacos *** vás čeká v lázních Hegykő na severu Maďarska. Součástí balíčku je bohatá polopenze, neomezený vstup do wellness a fitness centra a jeden den v termálních lázních. Nově také vstup do solné místnosti.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Luděk V.)

Hotel útulný, čistý. Wellness vynikající. Skvělá kuchyně. Příjemný a vstřícný personál.

Vynikající (Pavel N.)

V lázních Hegykö jsme byli celkem 4x. Výborné ubytování a strava, bez připomínek. V samotných termálech tentokrát větší množství dětí.

Skvělé (Markéta P.)

Malý klidný hotýlek. Slovo luxusní bych vynechala, ale moc příjemné prostředí, jídlo také dobře, wellness v hotelu nebyl přeplněný, člověk si odpočinul. Lázně super a určitě se někdy vrátíme.

Vynikající (Marek J.)

Dovolená se nám velice líbila. Popis od SLEVOKINGU odpovídal skutečnosti. Strava byla velice rozmanitá a chutná. Personál ochotný.

Vynikající (Svatava R.)

Pobyt super, příjemný hotýlek, domácí prostředí, vynikající kuchyně.Personál milý, domluvíte se německy, anglicky, ale umí i něco málo česky. Lázně skvělé, venkovní bazén jsme využili i teď v lednu. Prohlédli jsme si ve vedlejším městě zámek Esterházsyů a na zpáteční cestě Sopron s krásným historickým centrem. Moc se nám tam líbilo.

Vynikající (Jiří M.)

Hotel se nachází v klidném prostředí malého městečka hned vedle termálních lázní. Pokoj byl pěkný a čistý. Personál příjemný, komunikoval anglicky i německy. Jídlo bylo dobré v podobě švédských stolů, jednotlivá jídla popsána i česky. Hotelový wellness příjemný. V blízkosti hotelu se nachází dětské hřiště s prolézačkami. Na výlet doporučuji Neusiedlerské jezero.

Vynikající (iveta N.)

Hotel odpovídal nabídce, staral se o nás velmi ochotný personál, který se snažil s námi komunikovat základy češtiny. Skvělá kuchyně.

Vynikající (Vladimíra Bednaříková B.)

Hotel skvělý, jídlo výborné, komunikace s personálem trošku vázla - neumí moc anglicky, česky vůbec. Spíš němčina.

Vynikající (Petr M.)

Pobyt odpovídal popisu. Výborná kuchyně! Wellness plně funkční a výborné. Personál vstřícný a profesionální.

Vynikající (Jiří B.)

Velice pěkný hotel odpovídající popisu, personál od recepční až po číšníky příjemní usměvavý. Základní domluva na recepci i popis jídel v češtině , takže i kdo nezná cizí řeč, nemusí mít obavy, že se nedomluví. Jídlo i wellness bylo na výborné úrovni