Luxusní pobyt s parádním wellness

Rozmazlujte se během pobytu v novém hotelu, který je chodbou přímo napojený na termálními lázně s 1 500 m² vodní plochy. Užijte si neomezený relax v bazénech a pochutnejte si na skvělé polopenzi. Dovolenou si zamilují i děti, pro které je zde připravena řada atrakcí.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Pavla ?.)

Pobyt splnil naše očekávání. Ubytování i strava vynikající. Prostředí i termální lázně naprostá spokojenost. Personál ochotný. Informace k pobytu v českém jazyce. Doporučili jsme pobyt svým přátelům.

Vynikající (Aleš T.)

Výborně. Ubytování a hotel celkové, včetně lázní byl skvělý. V Maďarsku jsme byly již vícekrát a vždy výborně. Sem se určitě vrátíme.

Vynikající (Josef J.)

Hotel je moc hezký, moderně vybavený, komfortní. Pokoje každý den uklizeny. Oproti původní informaci je v hotelu ČT 24. Příjemná byla úvodní informace v češtině, jakož i české popisy jídel, což prý dříve také nebylo. Nejvíce hostů je z Maďarska a Rakouska, ale i čeština je slyšet a na parkovišti o víkendu bylo asi 10 českých aut. Myslím, že vedení hotelu i personál se opravdu snaží. Jídlo formou polopenze bylo opravdu vynikající, mohu porovnat asi 10 maďarských hotelů. Wellness bylo také výborné a všestranné. Krásný výlet jsme si udělali do Slovinska do termálů Moravské Toplice, vstup na 3 hodiny nebo celodenní. Snad malá drobnost, která mi chyběla na pokoji - nízký stoleček na kufr, aby se člověk nemusel pořád shýbat na zem, místo by na něj bylo. Pobyt doporučuji dvojicím i rodinám s dětmi.

Vynikající (Jarmila D.)

Prostředí hotelu čisté, útulné, pokoje prostorné. Trezor bez příplatku na pokoji. Strava jako vždy v Maďarsku exkluzivní. Wellness super, všem se nám tam moc líbilo a vůbec se nám nechtělo domů. Personál hotelu byl příjemný, v pohodě jsme se domluvili německy.

Vynikající (Martina H.)

Hotel krásný, pokoje, koupelna, vše čisté, moderně zařízené, odpovídající popisu. Obdrželi jsme vše co bylo na kuponu, strava luxusní, jak snídaně tak večeře, všeho dostatek a za nás velký výběr. Bazény čisté, nebylo přeplněno, nikde žádné fronty. Personál jak v hotelu tak i v Termalparku příjemný, ochotný, obsluha v restauraci i v bufetu u bazénu také. Čas jsme trávily pouze u bazénů.

Vynikající (Tomáš B.)

Solidní hotel v klidné lokalitě, dobrý servis i pokoje, slušný výběr z jídel jak na snídani tak na večeři, wellness příjemný, příjemný pobyt, dobrá komunikace z hotelem při rezervaci.

Vynikající (Emilie V.)

Hotel Gotthard Therme & Conference mohu bez rozpaků doporučit!!! Hotelový servis na velmi dobré úrovni, kuchyně bez připomínek. Příjemný a ochotný personál. Celkově - spokojenost.

Vynikající (Miroslav P.)

Je to již druhá návštěva, spokojenost, výborná kuchyně, personál milý, příjemný, vždy připraven poradit, pomoci. Pro sportovně založené - výlety po okolí na kole, na koloběžce, běh. Prozkoumat chráněnou krajinu parku, kousek za rakouskou hranicí krásný hrad.

Vynikající (Marie D.)

Vše bylo super, hotel, strava, lázně i personál. Byli jsme maximálně spokojeni. Ráda bych ještě pobyt absolvovala s přáteli.

Skvělé (Tomáš K.)

Prostředí hotelu bylo přesně podle popisu. Strava byla výborná. Trochu jsme doufali, že k županu dostaneme i ručník pro wellness. Občas vypadávalo Wi-Fi, které bylo dostupné jen na hotelu ale ne u bazénů. Wellness bylo super, krásně teplá voda i ve venkovním bazénu.