Užijte si jedinečný zážitek v maďarské Ostřihomi. Ubytujte se v Portobello Wellness & Yacht Hotelu **** a vychutnejte si neomezený vstup do termálních a zážitkových lázní Aquasziget, které jsou s hotelem přímo propojeny vyhřívanou chodbou. Děti se mohou těšit nejen na dětský bazén, ale také na dětskou hernu přímo v hotelu.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Marie D.)

Hotel Portobelo je umístěný na krásném místě s krásným okolím a výhledem na baziliku. Hotel je pěkný, strava byla pestrá a opravdu chutná, personál milý a ochotný. Termální lázně menší, ale pro nás, důchodce, naprosto dostačující. Ostřihom je příjemné, pěkné staré město. Doporučuji navštívit určitě nádhernou baziliku a vedle královský hrad. Vše je čisté, upravené a hrad celý citlivě zrekonstruovaný. Jsme rádi, že jsme toto místo (Ostřihom) objevili.

Skvělé (Jana L.)

Byli jsme zde podruhé. Strava vynikající, personál v restauraci a u baru bohužel pomalejší. V bazénech neprobíhala po skončení provozu údržba - čištění, což bylo znát na kvalitě vody.

Skvělé (Lenka M.)

Pobyt se nám moc líbil. Krásné město, služby v hotelu byly taky odpovídající popisu. Bohatá polopenze. Asi bych spíš doporučovala jet až v době, kdy se dá koupat i venku. Uvnitř je to menší a málo atrakcí. Nám to ale stačilo :-).

Skvělé (Roman K.)

Slabá informovanosť o aktuálnych alebo možných obmedzeniach v zariadení Aquasziget Ostrihom; oproti januárovému pobytu slabá úroveň čistoty bazénov

Vynikající (Eva B.)

Môžem vyjadriť maximálnu spokojnosť. Všade čisto a útulne. Prístup k bazénom bez akýchkoľvek problémov. Raňajky aj večere super. Personál ústretový a milý. Bola som príjemne prekvapená, že tam pracuje aj zopár slovákov, takže ani rečová bariéra nebola neprekonateľná. Aby som nezabudla je tam aj veľká detská herňa s kopou hračiek. Príjemná terasa na posedenie. Určite odporúčam :) (Ja by som síce uvítala vstup už od. 7.oo hodiny ráno. Rada si zaplávam pred raňajkami. Ak som v bazéne od 8 do 9 hod. tak už nestíham sa v pokoji najesť).

Skvělé (Josef N.)

Velmi dobrá spolupráce na zajištění pobytu. Travelking vybírá velmi dobré hotely a v dobrém prostředí k dostupnosti naším finančním možnostem. Personál velmi ochotný, dokonce se odvážili mluvit slovensky. Služby standardní v rámci možnostem hotelu.

Vynikající (Josef J.)

S pobytem jsme byli velmi spokojeni, hotel pěkný, moderní, jídlo vynikající, velký výběr. V TV bylo cca 40 programů, žádný český ani slovenský. Parkování před hotelem zcela nedostačující, nabídli nám parkování vedle před koupalištěm zdarma nebo v podzemní garáži za 1 500 forintů, což jsme využili. Pobyt doporučujeme, výborné zázemí i pro rodiny s dětmi. V hotelu jsme byli jediní Češi, ale cítili jsme se dobře, na recepci domluva slovensky.

Skvělé (Roland B.)

Prostredie fajn, miestami staršie ale celkovo spokojný. Dostali sme všetko, sme spokojní, jedine personál na recepcii je neschopný.

Vynikající (Dagmar B.)

Maximální spokojenost, luxusní ubytování, velmi ochotný personál mluvící i slovensky, výborná strava, wellness dle očekávání, rádi se vrátíme.

Vynikající (Emil Z.)

Hotel je hezký, čistý, v klidném prostředí. Není slyšet žádný hluk, alespoň na straně k centru města. Výběr jídel bohatý, chutné. V restauraci dostatek místa v kteroukoliv hodinu. Parking mezi budovami hotelu a před hotelem pro hotelové hosty zdarma. Pro návštěvníky termálů za 500 forintů/den.