Chcete si užít parádní odpočinek v lázních? Tak to se vydejte na pobyt do hotelu Amstel ***, který leží jen 5 minut chůze od populárních lázní Rába Quelle. Do těch máte celodenní vstup zdarma! Navíc vás čeká také skvělá polopenze a vzít s sebou můžete i dítě do 10 let zdarma. Paráda!

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Ondřej E.)

Se zakoupeným pobytem jsme byli spokojeni, hotel byl čistý, klidný, personál vstřícný, nebyl problém k pobytu dokoupit služby i pro děti, které nebyly součástí voucheru.

Vynikající (Magda H.)

Hotel se nachází v krásném prostředí, úžasné propojení s krajinou-terasa i prosklená restaurace. Míle přivítání na recepci i v restauraci. Přestože jsme dorazili dříve, mohli jsme se ubytovat, po bezproblémové dohodě jsme si oba večery domluvili saunu (v ceně). Výběr z menu byl trošku nepřehledný, dětem jsme dokupovali obědy, netušili jsme, jak bude účtováno. Nicméně jídlo výborné, velké porce. Doporučujeme vývar...servírováno v plechových kastrůlcích s naběračkou-opravdu domácí a spousta masa, děti už ani nechtěly 2. chod:) Město a procházka po břehu Dunaje nezapomenutelné. Děkujeme za tip navštívit restauraci na lodi, zajímavé prostředí, skvělá atmosféra a výborné jídlo!

Skvělé (Dagmar R.)

Byli jsme v termínu konec ledna - začátek února prakticky jedinými hosty tohoto našeho již známého hotelu. Ke službám nelze říci nic jiného, než že jako vždy bylo vše naprosto v pořádku. Vzhledem k mrazivému počasí jsme tentokrát nepodnikali žádné výlety a velmi ocenili kratičkou docházkovou vzdálenost hotelu od termálních lázní, kde jsme v teplé vodě trávili celé hodiny. Jediné, co tentokrát nebylo až tak úplně růžové, byla strava - strava prvního dne nás naladila na hody, ale den ode dne úroveň klesala; ale chápeme, že termín a mizivá návštěva restaurace dělala své. Ochota personálu ovšem výborná.

Vynikající (Ladislav B.)

Ubytování v hotelu i strava byla OK. Prostředí hotelové restaurace je na vysoké úrovní. Obsluha ochotná a snaživá. Služeb hotelu Amstel jsem využil už po čtvrté. Do Gyoru jezdím pravidelně a to zejména kvůli termálním lázním. Mám už od Vás zakoupený další voucher na pobyt v hotelu Amstel, který využiji během příštího měsíce.

Vynikající (Petr P.)

Prostředí hotelu není luxusní, ale odpovídá standardu. Hotel je velmi blízko termálního koupaliště. Personál hotelu je příjemný a vstřícný. Domluvíte se na recepci česky.

Skvělé (Marie R.)

S pobytem jsme byli spokojeni, pěkný hotel, velmi vstřícný personál, skvělé termální lázně. Vše odpovídalo popisu v nabídce. Krásné město, určitě by si zasloužilo delší pobyt, za dva dny nestihnete všechno projít. Jediné, co by se dalo vylepšit, je kuchyně.

Skvělé (Josef K.)

Popis hotelu odpovídal skutečnosti. Vybavení pokoje je velmi dobré, chladnička, klimatizace, měli jsme i balkón, což bylo skvělé. Pokoj je sice malý, ale na přespání vyhovuje, je čistý, včetně sociálního zařízení. Horší to bylo s obsluhou a stravou, zejména prvý den po příjezdu. Welcome drink jsme neobdrželi a večeře nebyla ve vyšší ceně než 50 Kč/osoba, což nás pochopitelně zklamalo, ale bylo to jediné co se nám na pobytu nelíbilo. Druhý den již byla strava odpovídající. Starší paní recepční byla příjemná. Termálními lázněmi Rába Quelle jsme byli nadšeni. Každý tam najde to, co mu vyhovuje, a to platí jak o dospělých, tak o dětech všech věkových kategorií... Město Györ je hezké, zejména jeho starobylá část s kavárničkami, která stojí za zhlédnutí, stejně jako tržnice s čersvým ovocem a zeleninou. Celkově hodnotíme pobyt jako velmi zdařilý a na jídlo z prvého dne (možná to byla výjimka) jsme rychle zapomněli.

Skvělé (Josef G.)

Prostředí hotelu opravdu odpovídá popisu. Strava - zvláštní, prostě maďarská☺... Wellness téměř pod nosem a skvělý!!! Personál opravdu vstřícný a milý! Samotný Györ má moc hezké historické jádro, pro fotografy hodně námětů.☺

Skvělé (Lenka J.)

Tento pobyt už jsme zakoupili podruhé, poprvé jsme zde byli letos v dubnu. Tentokrát jsme neměli tak dobrý pokoj, bohužel postele byly rozvrzané/č.206/ a báli jsme se v noci pohnout, abychom se vzájemně nerušili. Také hotelová kuchyně nám dělala trošku problém, jídla z fritézy a mražené polotovary v oblibě nemáme. Personál hotelu byl velmi milý a vstřícný, poloha hotelu výborná. Vyhovovalo nám také, že pes byl zdarma - měli jsme sebou dva malé pejsky-nikomu nevadili - spíše naopak. I to, že si hotel za pejsky nic neučtuje hrálo roli v našem výběru, navíc okolí je pro pobyt se psem velmi vhodné. Tyto klady převýší zápory / hlavně gastronomické/, takže určitě hotel ještě navštívíme.

Vynikající (Antonín P.)

Hotel jsme navštívili již podruhé, možná nám nyní chyběl výtah / pro ZTP/, což jsme po prvé nezaregistrovali. Celkově velká spokojenost - strava, personál, klidné okolí, asi jsme nebyli naposledy.