Penzion v srdci lázeňského Sárváru

Maďarské město Sárvár je známé pro své léčebné prameny a je také ideálním místem pro odpočinek a načerpání nových sil.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Silvia L.)

Hotel je situovany blizko kupelov aj k centre mesta. Oproti je LIDL a cca 400m od hotela je velke detske ihrisko a jazera. Velmi prijemne prostredie s detmi. Izba bola priestranna, personal mily, jedla boli OK ale cakala by som vacsi vyber.

Skvělé (Robert F.)

Kvalita a sluzby odpovedali urovni hotela (3***). Slabsie bolo upratovanie. Pocas pobytu nebola upratana izba a smetny kos nebol vysypaný ani raz.

Skvělé (Rostislav Drozd D.)

Personál byl ochotný, obdrželi jsme vše, co bylo uvedeno na kuponu, rekreační poplatek chtěli zaplatit v hotovosti, na což předem jsme nebyli upozorněni personálem hotelu ani na kuponu Travelking. Přes obtíže jsme rekreační poplatek uhradili kartou.

Skvělé (Marie U.)

Recepční byla neochotná a když jsem se jí ptala, zda potřebujeme něco ke vstupu do Wellness, tak řekla že ne. Samozřejmě, že jsme potřebovali, tak jsme se z Wellness museli vrátit do hotelu pro potvrzení.

Skvělé (Petra H.)

Hotel nebyl čisty, jídlo nic moc a paní na recepci byla nepříjemná. Ale lázně byly super.

Vynikající (Helena K.)

Hotel čistý, personál ochotny, jídlo chutné. Město Sarvár hezké, dýchající vánoční atmosférou.

Skvělé (Petr P.)

Hotel odpovídal popisu. Strava velmi chutná a dostačující, pouze při snídani se tvořila velká fronta u automatu na kávu. Personál někteří výborní, někteří holt asi vstávají levou nohou. Ale s tím se asi nedá nic dělat. Nevím proč v hotelu na recepci nešlo platit kartou. Při odjezdu lázeňský poplatek.

Vynikající (Ilona D.)

Spokojenost se vším, strava výborná, hotel čistý, blízko lázní, jen pomalá reakce na objednání termínu (v jiných hotelech je to rychlejší).

Vynikající (Eva ?.)

vše se nám líbilo, vše odpovídalo dle kupónu, poskytnuté služby odpovídaly, strava vynikající, skvěle ochucené jídlo, zřejmě mají dobrého kuchaře, personál hotelu také skvělý - měli jsme štěstí - na recepci byla slečna nebo mladá paní, která mluvila krásně slovensky, wellness úžasné, tolik bazénů, různé teploty, bubliny, venkovní bazény, bazény pro děti, pro úplná mimina, pro plavce - tudíž plavecké bazény, prostě vše na jedničku podtrženou, doporučuji všem se tam jednou podívat a vyzkoušet.

Skvělé (Jana V.)

Ubytování podle očekávání, personál ochotný, stravování odpovídající velikosti hotelu, velké plus za parkování.