Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Karel H.)

Hotel známe jezdíme pravidelně každý rok, služby jsou na slušné úrovní, vše podle kuponu a personál velice slušný.

Skvělé (Oldřich R.)

Pobyt odpovídal a obdrželi jsme vše. Spokojeni se službami, ale strava mohla být bohatší.

Skvělé (Josef H.)

V hotelu jsem byl podruhé. S ubytováním jsem byl spokojen, služby na dobré úrovni, výběr jídel dobrý. Pouze nebylo po celou dobu našeho pobytu k dispozici hotelové wellness.

Skvělé (Lucie B.)

Ubytování odpovídalo nabídce. Služby jako bylo wellness bylo super a se stravování jsme byli moc spokojeni.

Skvělé (Marie B.)

Hotel je starší, odpovídá popisu, obdrželi jsme vše dle kupónu. Jen snad připomínka, že wellness vířivka byla vypnuta o 1/2 hod dříve než bylo uvedeno. Lázně zavírají poměrně brzo již v 18 hod. (oproti jiným lázním).

Skvělé (Judita S.)

Hotel sme navštívili už po druhý krát, so Travelkingom. Všetko bolo tak, ako na kupóne. Ubytovanie, strava vcelku OK, najlepšia je jednoznačne poloha hotela a vstupenka do kúpeľov. Nepríjemne nás prekvapilo iba to, že lobby bar bol zatvorený, a pri zlom počasí aké sme mali, by sa zišiel.

Skvělé (Petr V.)

Pobyt odpovídal popisu, strava vynikající, stále doplněné. Jen co to kazilo, byla otevírací doba v termálech i wellness - jen do 19:00 hod.

Vynikající (Lucie B.)

Hotel velice čistý. Polopenze výborná. Po uzavření termálních lázní v 19:00 možnost využívat netermální bazén, vířivku a saunu až do 22:00. Počet celodenních vstupů do termálních lázní = počtu nocí. Ve zbývající den lze zdarma využívat netermální bazén, vířivku a saunu. Personál hotelu a přilehlých restaurací a obchodů se dorozumí česky.

Skvělé (Svatava P.)

Přestože hotel není nejnovější, vybavení a prostředí odpovídá standardu, a propojení s lázněmi - to nemá chybu. O pohodový pobyt se postaral vstřícný a příjemný personál, který se snažil komunikovat i českými slovíčky, nebo nabídl jiný jazyk mimo maďarštiny. Se stravováním jsme byli také spokojeni - dostatečný výběr - od masa, přez zeleninu, až po sladké - myslím, že si mohl vybrat každý.

Vynikající (Eva V.)

V hotelu Répce jsme už byli po třetí a jsme vždy spokojeni jak se službami v hotelu, tak s kvalitou stravy.