Ten nejlepší pobyt v Hévízu v luxusním hotelu Health Spa Resort Aqua **** kousek od jezera. V ceně neomezené wellness s bazény s termální vodou, saunami i fitness. Pro děti je připravena herna, hřiště i bazén.

Pobyt si užijí také děti, pro které je připraveno dětské hřiště, herna a bazén. Samozřejmostí je zapůjčení židličky či postýlky. Přes léto v hotelu probíhají animace. Dítě do 5,9 let ZDARMA.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (2 B.)

Hotel je situován v hezkém malém městečku, 5 min pěšky dojdete do centra, kde nám zrovna začínaly vánoční trhy (asi 12 stánečků, ale bohatě stačilo). Pokud chcete pouze relaxovat v termálech, bazény nejsou velké, ale celkem stačili, v tomto případě bylo all in naprosto dostačující - bohaté snídaně, oběd, odpolední kafíčko s buchtičkami i večeře výborné. Co je také potěšující - každý den jsme obdrželi na pokoj velkou PET lahev neperlivé vody. Málo kdy máme pocit, že bychom se určitě chtěli vrátit zpět, ale zde uvažujeme, že příští rok zahájíme advent opět zde.

Vynikající (Ing. Ladislav Z.)

Ponúkané služby zodpovedajú pre každého náročného zákazníka. To, čo bolo ponúkané bolo naplnené v plnom rozsahu. Strava, prostredie hotela v peknej scenérii prírody, netradičné mestečko s termálnym jazerom dopĺňajú pobyt v tomto hoteli.

Vynikající (Mária A.)

Prostredie hotela bolo pekné, pobyt zodpovedal popisu, strava, wellness - super, personál hotela bol ústretový, príjemný, milý.

Vynikající (Eliška S.)

Hotel je sice starší, což je na pokoji znát, ale služby jsou kvalitní. Masáže, bazény i wellness jsou moc příjemné a strava bohatá. Navíc velice příjemný a ochotný personál. Doporučuji!

Vynikající (Miroslav M.)

Vše bylo v pořádku, byli jsme spokojeni, služby skvělé, jídlo výborné, personál velice příjemný a milý. Jako výlet doporučujeme jeskyni v Tapolce, hrad Sümeg.

Vynikající (Martin P.)

Vybavení hotelu na vynikající úrovni, strava a obsluhující personál rovněž. Wellness v hotelu obsahuje bazén s léčivou vodou z jezera, takže za nepříznivého počasí není nutno vytáhnout z hotelu paty. Určitě celou akci zopakujeme.

Vynikající (Jana K.)

Velice příjemný hotel, perfektní služby, strava výborná, dostatek zeleniny v teplém i studeném bufetu, několik druhů ovoce, kdo má rád sladké, přijde si na své. Zmrzlina k obědu i večeři.

Vynikající (Milan S.)

Veľmi príjemný personál hotela, ponuka jedál bola vynikajúca a voda mala super teplotu a bonusom boli super vodné masáže vo vonkajšom bazéne.

Vynikající (Hana P.)

Prostředí hotelu moc pěkné, strava vynikající, personál vstřícný. Vřele doporučuji.

Vynikající (2 H.)

Byli jsme velmi spokojeni. Vše splnilo naše očekávání. Ani jsme nestačili využít vše, co bylo nabízeno. Strava předčila naše očekávání, rozhodně si nemůžeme na nic stěžovat. Personál se choval velmi vstřícně a ochotně.