Ubytujte se v hotelu s vlastním termálním pramenem, nechte se hýčkat ve wellness a posilněte se díky polopenzi. Klid vám dodá také tenis a péče o zdejší zvířata. Přitom jste jen půl hodiny od centra Budapešti.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Ruth H.)

Spokojeni jsem byli, scházel nám však plavecký bazén, který již byl vzhledem k ročnímu období vypuštěn.

Vynikající (Richard K.)

Krásné místo, čistý venkovní bazén, ideálně teplá termální voda, soukromí, výborné jídlo, tenis, pinec, biliard ,kola a opravdu velice obětavý personál. Kousek od Budapeště. Moc velká spokojenost.

Vynikající (Roman L.)

Hotel krásný, čistý a útulný. Vše odpovídá popisu. Strava vynikající, personál milý a ochotný. Wellness je krásné.

Skvělé (Petra N.)

Moc se nám líbilo strava i wellness byl úplně bez chyby. Určitě ještě navštívíme tyto stránky a doporučujeme naším přátelům. Typ na výlet, návštěva akvárium mořských živočichů v Budapešti.

Skvělé (josef S.)

Hotel pěkný, čistý, obsluha příjemná, strava chutná. Nemilé překvapení bylo, že venkovní plavecký bazén nebyl napuštěný, tudíž jsme plně mohli využít pouze vnitřní bazének a wellness, což se dvěma dětmi... Dalším nemilým zjištěním bylo, že hotel zřejmě leží v letovém koridoru budapeštského letiště, takže letecký provoz nad hotelem pro nás kteří na to nejsme zvyklí byl dost nepříjemný.

Skvělé (Vlasta T.)

Příjemný personál, pokoj byl velký a čistý. Wi-fi fungovala velmi dobře jenom poblíž recepce a terasy.Jídlo bylo dostačující ale slabý výběr. Museli jsme většinou požádat o doplněni. Venkovní bazén a vnitřní termální bazén super. Okolí hotelu pěkné, dost daleko do města. Za stravu a wi-fi beru jednu hvězdičku zpět.

Skvělé (Ildikó F.)

Prostredie pekné, strava veľmi dobrá, welness bolo v poriadku len sme si museli vždy požiadať aby zapli sauny. Noci sú pre tých čo tvrdo spia v poriadku, ale mňa zakaždým prebudili lietadlá nakoľko bolo blízko letisko.