Budapešť, místo kde se historie mísí s lázeňskou tradicí a vynikající gastronomií. Dopřejte si pobyt v hotelu Császár v centru města se snídaní a vstupem do termálních lázní Veli Bej s léčivou horkou vodou.

Lázně Veli Bej a Lukács hned u hotelu

Lázně Veli Bej (nebo také lázně Császár) patří k nejstarším tureckým lázním ve městě. Lázně jsou nádherně zrekonstruované a nacházejí se v části Buda, asi 50 m (1 minutu chůze) od hotelu. Ve všech bazénech je termální léčivá voda. Vstup do lázní pro dospělého stojí cca 7 - 9 €.

Termální lázně Lukács se nachází jen 150 m (3 minuty chůze) od hotelu a kromě odpočinku v léčivé termální vodě a plaveckých či zážitkových bazénech nabízí také řadu léčebných procedur. Celodenní vstupné pro dospělého pořídíte za cca 12 €.


Zakoupíte-li si variantu 2 nebo 4, do lázní Veli Bej máte vstupenku zdarma.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Stanislava M.)

Hotel bez připomínek, doporučení - využít polední menu v restauracích se skvělou maďarskou kuchyní.

Skvělé (Petr V.)

Ubytování v malých pokojích, ale dostačující. Blízko centra a super bazen na plavání. Vřele doporučuji.

Vynikající (Václav P.)

Byl jsem celkově spokojen se službami hotelu. Nabídka a prezentace odpovídali realitě. Mohu doporučit.

Vynikající (Filip ?.)

Personál byl velmi příjemný a ochotný, hotel sice vypadá zvenku trochu "použitě", vevnitř je ale čisto a za tuhle cenu úplně super :). Snídaně jednodušší, ale dostačující, největší výhoda je poloha kousek od centra, dá se dojít klidně i pěšky :).

Skvělé (Barbora K.)

Vse v poradku: cisto, snidane dostatecne a doplnovane, recepce prijemna, obecne dobra dostupnost hotelu, jedine minus bylo to, ze behem naseho pobytu probihala rekonstrukce venkovniho bazenu a tudiz byl rano/dopoledne obcas vetsi ruch. (jeste stoji za zminku pokuta za prekroceni parkovani pred hotelem o 10 min - ta nas prekvapila a zaroven nastvala).

Vynikající (2 F.)

Vybavení hotelu bylo starší, ale vše perfektně čistě. Velký výběr potravin a nápojů na snídani. Ochotný personál. Dobrá dostupnost do centra, zajímavá místa i v pěší vzdálenosti. Doporučují maďarskou kuchyni v "Grandma`s dinner" u zastávky Szent Lukacz.

Skvělé (Marie C.)

Pokoj velmi malý, nebyla tam ani židle. Strava dobrá, akorát žádná zelenina mimo okurky, která ani nebyla každý den. Personál ochotný.

Skvělé (Michal ?.)

Hotel jsem navštívil po druhé. Trošku chudší výběr při snídani. Jinak není co vytknout. Výborná poloha hotelu. Na přespání stačí. Bazén u hotelu super.

Vynikající (Alena H.)

Vše bylo dobré, jen se vstupem do Veli Bej jsme se nemohli domluvit, tak jsme tam nešly. Noční osvícení památek bylo super. Tři noci, je strašně málo, aby se dalo zvládnout více. Asi by to chtělo delší pobyt.

Skvělé (Zuzana Z.)

Bazén byl největším bonusem, umístění hotelu taky výborné a navíc dobrá káva z automatu za asi 7 kaček, ostatní spíše slabší průměr. Celkově spokojenost ;-).