Zažijte romantiku jako z filmu v hotelu Stácio oceněném jako Nejlepší maďarský 4* hotel roku 2015. Snídaně nebo polopenze a neomezený vstup do wellness o rozloze 1 000 m². Ideální pro všechny zamilované i pro rodiny.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Iva K.)

Tento voucher jsem si již zakoupila podruhé, neboť jsem byla s tamními službami velice spokojena.

Vynikající (Natálie R.)

Příjemná a ochotná obsluha, ubytování a wellnes perfektní, jídlo dobré, za nás velká spokojenost, můžeme doporučit.

Vynikající (Jiřina R.)

Ubytování, poskytnuté služby, strava i chování personálu odpovídalo popisu, vše bylo výborné. Velmi spokojeni jsme byli i s wellness.

Vynikající (Petra P.)

Hotel byl moc hezký, moderně zařízený, byl zde klid a příjemné wellnes centrum. Bohaté snídaně i večeře. Byli jsme maximálně spokojeni. Jediné na co bych upozornila další klienty je větší vzdálenost do centra (MHD bus + metro, cca 60 až 90 min). Petra

Vynikající (Věra ?.)

Hotel odpovídal popisu, super wellnes, vynikající strava, ochotný personál, 20 min. autem do Budapešti, doporučuji město navštívit o víkendu - parkování zdarma.

Skvělé (Jitka ?.)

Pěkný hotel, výborná strava s velkým výběrem, bazén a vířivka super. Na masáže je nutno se objednat hned v den příjezdu, jinak je plno. Personál příjemný, ale BOHUŽEL v takto oceněném mezinárodním hotelu se jinak než maďarsky nebo anglicky nedomluvíte. Přitom hotel navštěvuje hodně lidí mluvících česky, slovensky, německy. Hotel je od Budapešti dosti vzdálen a chybí tu jakékoliv informace o možnostech dopravy do města, o víkendech moc spojů nejezdí.

Vynikající (Petra S.)

Hotel byl skutečně luxusní, obsluha výborná, i veškeré služby v hotelu, včetně bazénu i Wellness.

Vynikající (Attila P.)

ochotný personál, tiché prostredie, dobrý wellness, dobrá kuchyňa, bezplatné parkovisko v areáli hotela wifi vynikajúci spoj do centra Budapešti - železničná stanica s bezplatným parkoviskom je cca 1200m od hotela a vlaková kyvadlová doprava chodí každú hodinu na stanicu Nyugati a späť

Vynikající (Stanislava P.)

S pobytom som bola veľmi spokojná. Ubytovanie sme mali super, taktiež raňajky. Skoro všetci zamestnanci hovorili po anglicky.

Vynikající (Beata V.)

Dobrý deň, pobyt v hoteli Stácio splnil všetky moje očakávania aj naviac. Strava výborná, bohatý výber z jedál, pekné prostredie, čisté, luxusné, všetko na jedničku. Izba s kúpeľňou výborne riešená, posteľ pohodlná. Wellness je v hoteli na vysokej úrovni. Personál bol veľmi príjemný a ochotný. Cítili sme sa skvele v hoteli Stácio. Môžem len chváliť a odporúčať. Ďakujem za úžasný pobyt u vás. Beata