Dovolená v Maďarsku? Objevte krásy i léčivé účinky jezera Hévíz. Čeká na vás příjemné ubytování v krásné vile s neomezeným wellness (vířivka, sauna, bazén), slevou na masáž i na vstup do lázní. Dítě do 4,9 let zdarma.

Léčivé unikátní lázně u termálního jezera Hévíz

Jenom 10 minut chůze od apartmánů se nachází nejoblíbenější termální jezero v Maďarsku - Hévíz. Jezero o rozloze 4,4 ha je největším termálním jezerem v Evropě a tradice lázeňství se zde drží již od roku 1795. Teplota léčivé vody kolem 30 °C umožňuje celoroční provoz lázní.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Slavena ?.)

S ubytovaním sme boli veľmi spokojní. Izba a jej zariadenie bolo útulné, čisté a zodpovedalo popisu. Čo treba ozrejmiť viac, sú otváracie hodiny wellness - to nás aj sklamalo resp. nepočítali sme s tým, keďže je wellness v ponuke prezentovaný ako neobmedzený. Vírivka a bazén sú prístupné od 8:00-20:00. Sauna len od 17:00 - 20:00. Je ale potrebné, ísť na recepciu, požiadať o ich zapnutie (vírivka, sauna). Na recepcii sa po anglicky nedohovoríte, ale recepčné sú fajn, takže rukami nohami a s pomocou translatoru to zvládnete :-)))). Parkovanie - bezplatné - na ulici (miesto bolo skoro vždy), poprípade vo dvore ak sa na ulici nič nenašlo. Raňajky postačovali taktiež :-)

Vynikající (Elena B.)

Hotel bol čistý, zodpovedal popisu. Poskytnuté služby veľmi dobré. Personál príjemný a ústretový.

Vynikající (Jarmila ?.)

Poskytnuté služby odpovídaly popisu. Pokoj útulný, čistý, snídaně bohaté, personál vstřícný. Jediným nedostatkem je málo parkovacích míst (2-3 v garáži a 3-4 na dvoře). Vzhledem k momentálně rozkopané ulici měli později příchozí smůlu. Večeře v blízké restauraci chutné (výběr z osmi meníček).

Vynikající (Věra P.)

Pobyt se nám velmi líbil. Polopenze výborná, wellness taky, personál velmi milý. Jediné mínus bylo počasí a spousta rusky hovořících hostí v Hevízu.

Vynikající (Vlastimil V.)

Naprostá spokojenost. Jediný problém, který ale to naprosto nesouvisí s ubytováním a službami, byl v tom, že se celá "hlavní ulice" v Hevízu je v rekonstrukci, takže byl problém s parkováním a příjezdem.

Vynikající (Gréta K.)

Všetko bolo podľa ponuky, voda v bazéne by mohla byť trochu teplejšia, ale dalo sa to zvládnuť. Personál je veľmi milý a snažia sa vyjsť v ústrety. Tento rok bol trochu problém s vjazdom do areálu, lebo rekonštruujú vozovku a chodníky v celom Hévizi, ale všetko sme doriešili.

Skvělé (TOMÁŠ K.)

Z pobytem jsme byli spokojeny, dovolená se nám líbila, těším se příště na další spolupráci s Vámi. Kysela Tomáš

Skvělé (Dagmar R.)

Personál ochotný, příjemný. Mluví pouze maďarsky, německy a rusky. Pokoj prostorný, čistý. Přistýlka pro velké dítě - rozkládací lehátko s tenkou matrací, nebyla příliš pohodlná. Káva v den příjezdu nám nebyla nabídnuta. Snídaně několik druhů salámů, sýrů, jogurty, míchaná vajíčka, marmelády, vánočka, káva, čaj, mléko.

Skvělé (Miroslav P.)

Parkovací místa zdarma má ubytovací zařízení v garáži nebo v těsné blízkosti recepce. Místo v garáži nebylo, parkovali jsme venku. Poslední noc nám kuna překousala několik kabelů v motorovém prostoru. Recepční zavolala technika, který část kabelů propojil, takže jsme nemuseli do servisu. Jako důchodci jsme měli na jezeře na 3hodinový pobyt slevu, platili jsme každý 2300 forintů. Kávička po příjezdu nabídnuta nebyla. Nezapomeňte si vzít s sebou polyuretanové "žížaly" se spojkou, má je na jezeře každý. Parádní je plavání mezi lekníny. Večeře v restauraci Liget je možno pořídit za cenu našeho meníčka. Je výhodnější platit zboží v eurech. Obecně Rusové vytlačují Rakušany.

Skvělé (Dagmar V.)

Prostředí - u hlavní silnice, momentálně rozkopané, nic moc. K jezeru asi 10 minut - dobré. Kávu při příjezdu nikdo nenabídl, jestli bylo myšleno konzumací vody umyvadlo, tak voda byla. Na recepci neumí německy vůbec, anglicky trochu, česky ani slovo. Ubytovali nás ihned po příjezdu - nemuseli jsme čekat, pokoje čisté, slušně zařízené a prostorné, ale horko. Parkování u penzionu nám nepovolili - bylo tam volno, později některým ano. Parkoviště asi 10 minut od penzionu. Snídaně jednoduché, ale dostačující, káva dost odporná. Večeře - hezká restaurace, příjemná obsluha, polévky dobré, druhé jídlo dost šizené. Wellness jsme nevyužili, ale bylo hezké - bazén, vířivka, sauna. Celkově - Doporučuji.