Ubytování v luxusním Hotelu Lajta Park **** v Mosonmagyaróváru s neomezeným vstupem do wellness a jen 500 m od lázní. Populární lokalita jen kousek od českých hranic a platnost až do března 2017. Dítě do 6 let zdarma.

Osobně ověřený hotel - romantika a luxus hned u hranic

Luxusní Hotel Lajta Park **** stojí v příjemném prostředí plném zeleně jen kousek od centra a asi 500 metrů od lázní. Pár kroků za hotelem se nachází historická zástavba města s krásnou promenádou, kostelem a nedalekým zámkem s parkem.


Hlavní výhody tohoto pobytu:

  • Luxusní ubytování, které přes týden využívají businessmani z celého světa - o víkendu si nadstandardní servis užijete vy.
  • Vynikající jídlo, bohaté porce a ochotný personál.
  • Moderní, úplně nové wellness, které zajistí odpočinek a romantickou atmosféru.

Prostorné pokoje jsou vybaveny pohodlnou postelí, minibarem, LCD TV, sejfem, telefonem a vlastním sociálním zařízením s fénem. V koupelně jsou vytápěné podlahy.

Ráno se těšte na bohaté snídaně formou bufetových stolů. Večerní romantickou atmosféru navodí elegantní restaurace s vyhlášenou kuchyní a bohatými porcemi chutného jídla maďarské i mezinárodní kuchyně.

Plusem hotelu je také ochotný a milý personál, který se vám pokusí splnit všechna přání.

Relaxace a moderní wellness

Nové wellness centrum, kde můžete relaxovat, vás jistě nadchne. Využijte finskou saunu, infra saunu, parní i solnou kabinu, vířivku nebo si zasportujte ve fitness.

V druhém patře najdete PC koutek a knihovnu, takže si můžete odpočinout i při četbě. Děti zde potěší dětský koutek se spoustou hraček.

Celosvětově známé léčebné lázně v Mosonmagyaróváru

Léčebné lázně a plovárna se nachází 1 km (cca 10 minut pěšky) od hotelu uprostřed zeleně v blízkosti centra města. Lázně jsou oblíbeným relaxačním místem lidí všech věkových kategorií. Proč zdejší lázně rozhodně stojí za návštěvu?

  • Termální prameny v Mosonmagyaróváru se řadí mezi 5 nejléčivějších vod Evropy.
  • Kromě vnitřních bazénů můžete lenošit ve venkovních bazénech, v jednom sedacím (35 - 37 °C) a nechybí ani plavecký bazén (25 - 27 °C).
  • Voda léčí choroby kloubů a páteře, záněty kloubů, průdušek a onemocnění dutin.
  • Celodenní vstupné zakoupíte za výhodnou cenu 10,5 €/osoba a děti do 5 let mají vstup do lázní zcela zdarma.

Hotel Lajta Park ****

Kórház utca 6., Mosonmagyaróvár
Maďarsko

+36 30 756 7662

info@hotellajtapark.hu

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00
4,81/5
Celkem 52 hodnocení