Last minute wellness pobyty

Toužíte si odpočinout v pěkném hotelu s bazénem, vířivkou či saunou a to ideálně co nejdříve? Vybírejte z naší nabídky last minute wellness pobytů. I dovolená zařízená na poslední chvíli může být naprosto dokonalá!

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt byl naprosto úžasný! Interiéry celého hotelu, včetně našeho pokoje, byly prostorné a designové. Termální lázně se spoustou bazénů zase ideální pro relaxaci. Polopenze nám velmi chutnala, výběr byl bohatý a pokrmy vždy z čerstvých surovin. Mohu říci, že veškerý personál v hotelu byl velmi profesionální, ochotný a usměvavý. To jsem si ověřil třeba v restauraci, kdy číšník přinesl mé dcerce jídlo na přání, i když v ten den nebylo na menu. Ideální volba pro rodiny, páry i osoby na služební cestě. V tomto prostředí se bude cítit příjemně každý.”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedoucí obchodního týmu pro Maďarsko


V práci už toho bylo příliš a vy potřebujete okamžitě vypnout, nebo jenom cítíte neodolatelnou touhu vyrazit na wellness pobyt? Nezoufejte, že jste si dovolenou nezařídili dřív. V naší nabídce last minute wellness pobytů najdete extra výhodné nabídky hotelů, kde mají volné termíny v nejbližších dnech či týdnech. Přesvědčte se sami, že i narychlo naplánovaná dovolená bude stát za to! Stačí zabalit kufr a vyrazit můžete klidně už zítra. Vybírejte, sauna už se ohřívá.