Last minute wellness pobyty

Toužíte si odpočinout v pěkném hotelu s bazénem, vířivkou či saunou a to ideálně co nejdříve? Vybírejte z naší nabídky last minute wellness pobytů. I dovolená zařízená na poslední chvíli může být naprosto dokonalá!

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“V hotelu jsme si užili parádní víkendový pobyt. Nadšeni jsme byli z krásného prostorného pokoje s pohodlnou postelí, vynikající bufetové stravy, velkého wellness centra s termálními bazény i saunovým světem, a já osobně i z kosmetické procedury. Potěšila nás i možnost zahrát si bowling a ochutnat místní koktejly. Za návštěvu stojí i místní termální lázně.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tým
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v letohrádku byl krásným zážitkem. Atmosféra prvorepublikové doby pohltí každého návštěvníka, jakmile překročí práh hotelu. Že budou pokoje zařízené dobovým nábytkem, jsem věděla z fotek, ale že budeme jíst starými příbory a všude bude vyhrávat tematická hudba, to jsem nečekala. Letohrádek je umístěn kilometr za městem Počátky a patří k němu i park, takže je tu opravdu klid. Nadchlo nás i promítání filmů v salonku v přízemí. Ke sledování si můžete objednat večeři z menu a vychutnat si tak výborná jídla uvařená podle dobových receptů.”

Nikola Průdková
Nikola Průdková
Finanční tým


V práci už toho bylo příliš a vy potřebujete okamžitě vypnout, nebo jenom cítíte neodolatelnou touhu vyrazit na wellness pobyt? Nezoufejte, že jste si dovolenou nezařídili dřív. V naší nabídce last minute wellness pobytů najdete extra výhodné nabídky hotelů, kde mají volné termíny v nejbližších dnech či týdnech. Přesvědčte se sami, že i narychlo naplánovaná dovolená bude stát za to! Stačí zabalit kufr a vyrazit můžete klidně už zítra. Vybírejte, sauna už se ohřívá.