Dopřejte si odpočinek v italských Alpách v Hotelu Villa Eden *** s vyhlídkou na hory. Pokud preferujete aktivně strávenou dovolenou, v blízkosti najdete několik ski areálů. V hotelu si potom odpočinete v sauně či vířivce a posilníte se polopenzí.

Rodinný hotel s wellness zázemím

Rodina, která se o Hotel Villa Eden ***stará už od roku 1973, zařídila interiéry v typickém alpském stylu. Ubytování je zajištěno v komfortních pokojích s balkónem, anebo terasou s výhledem na hory. K dispozici vám bude TV, telefon, bezplatné WiFi připojení i koupelna s fénem na vlasy a županem.

Výborné snídaně a večeře připravují majitelé z lokálních surovin. Těšte se na tradiční jídla a speciality italské kuchyně a také na široký výběr vín.

Po aktivně prožitém dni vám přijde vhod relaxace v hotelovém wellness centru s tureckou lázní, saunou a vířivkou.

Italské Dolomity jako na dlani

Hotel Villa Eden *** se nachází v srdci italských Dolomitů mezi středisky Marmolada a Civetta. Tato oblast nabízí celoroční vyžití milovníkům aktivní dovolené. Jen pár kilometrů od hotelu najdete lyžařská střediska Alleghe Civetta a Marmolada (vzdálenost 10 minut autem).

Tipy na výlet

Ski areál Arabba Marmolada

Lyžařské středisko Arraba patří k evropským špičkám mezi ski areály. Je součástí oblasti Dolomiti Superski a spadá i do světoznámého okruhu Sella Ronda (ten propojuje Campolongo, Gardena, Sella a Pordoi). Přímo z vesničky Arabba se dá dostat na Marmoladu, nejvyšší vrchol Dolomit. Díky výšce 1 600 - 2 511 m n. m. a orientaci na sever poskytujte nadšencům zimních sportů skvělé sněhové podmínky až do jara. 22 moderních lanovek a až 63 km sjezdovek všech obtížností není ani zdaleka vše, co toto středisko nabízí.

Ski areál Civetta

V oblasti Benátska uprostřed vrcholků Dolomitů se u městečka Alleghe ve výšce 1 000 až 2 200 m n. m. rozprostírá rozlehlý lyžařský areál. Z jedné strany se nad ním tyčí legendami opředený masiv Monte Pelmo a z druhé ještě majestátnější Civetta. Středisko nabízí 80 km sjezdovek, z toho je až 75 km uměle zasněžovaných, díky čemuž je areál pokrytý sněhem od prosince do dubna. Polovina sjezdovek jsou červené, najdete tu ale také modré, těch nejnáročnějších - černých - je tu méně.

Marmolada

Hlavní ledovec Marmolady (3 343 m n. m.) je zároveň také nejvyšším vrcholem Dolomitů. Skalní masiv zapsaný na Seznam UNESCO je nejen jediným skutečným ledovcem v oblasti, ale zajímavý je i svou historií. Během 1 . světové války totiž horské sedlo ve tvaru V představovalo důležitý strategický bod, o který měla zájem rakousko-uherská i italská vojska. Rakouským jednotkám se podařilo území obsadit jako prvním a začali tu budovat tzv. "Ledové město", které fungovalo jako základna s ošetřovnou, kasárnou a sítí tunelů až 2 roky. Dnes v konečné stanici lanovky Serauta v Marmoladu najdete nejvýše položené muzeum v Evropě.

Hotel Villa Eden ***

via Marmolada 10, Rocca Pietore (BL)
Itálie

+39 (0)437 72 20 33

villaeden@marmolada.com

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotelu

Přístupnost
Hotel není bezbariérový
Domácí mazlíček
Domáci mazlíček povolen (na vyžádání)
Platba kartou
Platba kartou je možná
Kouření
Kouření zakázáno