Láká vás horské prostředí Alp? Vyrazte na dovolenou do italských Dolomitů, ubytujte se v Hotelu Miralago *** u jezera a užijte si turistiku i cyklistiku po zdejších hřebenech i návštěvu termálních lázní. V ceně pobytu je i polopenze.

Hotel přímo u jezera i lanovek v Dolomitech

Navštivte italský region Trentino a využijte ubytování a služby Hotelu Miralago *** v oblasti Passo San Pellegrino. Tato lokalita vás dostane - hotel leží na břehu jezera Lago delle Pozze a tyčí se za ním horský masiv.

Pokoje jsou standardně vybavené, nechybí TV s plochou obrazovkou ani vlastní koupelna s župany, toaletními potřebami a fénem. Podlahy a nábytek v pokojích jsou dřevěné, jak se na horský hotel patří.

Atmosféru horského hotelu dále podtrhuje restaurace s krbem, kde vás každé ráno čekají snídaně formou bufetu a večer večeře výběrem z menu.

Turistika v okolí

S průzkumem můžete začít na lanovce Col Margherita a sedačkové lanovce Gigante 10 minut chůze od hotelu. Zvolit můžete různě náročné výpravy do Val di Fassa nebo po regionu Passo San Pellegrino. V údolích narazíte na malebné domky, kde místní předvádí řezbářské umění a učí turisty třeba výrobu sýra. Zdejší terén je vhodný také pro cyklisty.

Pro vaši relaxaci nabízí hotel za příplatek wellness centrum s vířivkou a saunou. Vyrazit můžete také do termálů QC Terme v Pozza di Fassa.

Tipy na výlet

QC Terme Dolomiti

Úžasné termální lázně si užijete v Dolomitech nedaleko městečka Pozza di Fassa v Trentinu. Díky kombinaci wellness procedur a okolní horské přírody se rychle dostanete do fyzické a duševní pohody. Areál lázní nabízí několik druhů saun, hydromasážní vany pod širým nebem, vodopády s chromoterapií a muzikoterapií, turecké lázně i solnou komoru.

Val di Fassa

Jedinečné údolí Fassa leží přímo v srdci Italských Dolomit. Bude se zde líbit všem milovníkům čisté přírody a horské turistiky a cyklistiky. V údolí se rozkládá sedm hlavních vesnic a několik menších, které reprezentují tzv. Ladinskou kulturu a jejich obyvatelé používají i vlastní jazyk. V každé vesničce můžete zažít kulturní, sportovní i zábavní akce, zdejší prostředí ale ideální i na procházky přírodou. Stačí si vybrat trasu požadané obtížnosti nebo provětrat po hřebenech kola.

Přírodní park Paneveggio

Přírodní park Paneveggio Pale di San Martino se rozkládá ve východním Trentinu na ploše 90 km². Navštívit zde můžete Návštěvnické centrum v Paneveggiu, ve Val Canali, San Martinu di Castrozza nebo Ekomuzeum ve Vanoi. Parkem vedou přírodovědecké stezky s pozorovacími místy, kde se můžete nerušeně kochat zdejší přírodou. K zajímavostem parku patří tzv. Houslový les, kde rostou rezonanční smrky, z nichž se vyrábí hudební nástroje.

Hotel Miralago ***

Loc. Lago delle Pozze, Passo San Pellegrino
Itálie

+390462573088

miralago@dolomiti.com

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotelu

Přístupnost
Hotel je bezbariérový
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za poplatek 50 €/pobyt
Platba kartou
Platba kartou je možná
Kouření
Kouření zakázáno