Fantastická dovolená v Itálii s výhledem do údolí

Hotel Borgo I Tre Baroni **** je rodinný hotel s tradicí sahající až do roku 1900. Resort leží nad údolím Casentino ve stejnojmenném národním parku a poskytuje výhled na údolí a na středověký hrad Poppi, na který uvidíte z většiny pokojů, z restaurace a od posezení u bazénu.

Ubytování zajišťuje zrekonstruovaný hotel ve stylu typické toskánské architektury s terakotovými podlahami, dřevěným nábytkem, střešní terasou a tradičními dekoracemi. Přátelská atmosféra a perfektní služby jsou pro rodinu Baroni na prvním místě.

Snídaně se podávají formou bufetu, kde najdete domácí pečivo, koláče a toasty, dále vejce, sýr, šunku, ovoce, jogurty i nápoje. Během dne je k dispozici italská restaurace Mater, kterou doporučuje i Michelinský výběr v kategorii "Nejlepší italská kuchyně" a dopřát si tu můžete fantastickou večeři.

Pohodlné ubytování s venkovním bazénem

Ubytováni budete v pokoji Economy, který je zařízený praktickým nábytkem v toskánském stylu. Najdete tu také TV, minibar, fén a toaletní potřeby.

K odpočinku využijete relaxační posezení s knihovnou a venkovní bazén, který je obklopený zahradou a budete z něj mít panoramatický výhled do údolí.

Krásná příroda a výlety po Toskánsku

Kromě lenošení u bazénu si užijete především procházky v přírodě národního parku Casentino, zajít si můžete i do některé z blízkých restaurací. Uprostřed toskánské přírody najdete i krásné historické stavby.

Přímo v městečku Poppi prozkoumáte historický monument Ai Caduti, kostel sv. Bartoloměje či majestátní hrad Castello dei Conti Guidi. Navštívit můžete i ZOO.

Na výlet se rozhodně vypravte do Florencie (UNESCO), kolébky renesance a italského jazyka. Najdete tu nádherné paláce a kostely, spoustu uměleckých galerií i různé restaurace, kde si pochutnáte na italské kuchyni.

Tipy na výlet

Florencie

Florencie je renesanční perla na řece Arno, která si vás podmaní svým půvabem a architektonickými skvosty. Hlavní město Toskánska láká ročně miliony nadšených návštěvníků. Pokud jste se doteď nezamilovali do Itálie a jejích krás, po návštěvě Florencie se tak určitě stane. Historické centrum města je od roku 1982 na seznamu UNESCO. Mezi památky, které rozhodně nesmíte vynechat při návštěvě Florencie patří: bazilika Santa Maria del Fiore, socha Davida od Michelangela, Brunelleschiho dóm, most Ponte Vecchio, palác Medicejských a stovky dalších fascinujících památek.

Hora La Verna

Hora La Verna je posvátným místem františkánů, jelikož je spojována se životem světce Františka z Assisi. La Verne může být však i zajímavým výletním cílem. Hora okouzluje svou majestátností a z jejího vrcholu se vám naskytne působivý pohled do údolí. Na vrcholu se nachází bazilika Sanctuary.

Klášter Camaldoli

Klášter Camaldoli je zároveň poustevnou a nachází se ve starobylém lese v toskánských Apeninách. Kláštěr byl založen kolem roku 1012 benediktinským mnichem svatým Romualdem. Jedná se o domov poustevnického řádu Kamaldulů. Součástí kláštera je také stará lékárna, která původně sloužila jako laboratoř, kde mnichové studovali a zkoumali léčivé byliny. Léčivé přípravky pak byly použity ve staré nemocnici, kterou je dnes stále ještě možné navštívit. Kostel byl vybudován v barokním stylu a najdete zde díla malíře Giorgia Vasariho.

Borgo I Tre Baroni ****

Via di Camaldoli 52, Poppi
Itálie

+(390) 575 556 204

info@itrebaroni.it

Check in
13:00 - 23:00
Check out
8:00 - 10:30

Možnosti hotelu

Přístupnost
Hotel není bezbariérový
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček zakázán
Platba kartou
Platba kartou je možná
Kouření
Kouření zakázáno
4,67/5
Celkem 9 hodnocení