Dovolená u Jaderského moře

Hotel Senior *** stojí jen 500 m od pláže v oblíbeném městě Cattolica. Hotel je obklopený zahradou a nabízí příjemné a moderní ubytování u Jaderského moře.

Pokoje jsou vybavené TV a bezplatným WiFi připojením a barevně vymalovány. Každý pokoj má vlastní koupelnu se sprchovým koutem a mnoho z nich má také balkón.

V hotelové restauraci se podávají snídaně formou sladkého a slaného bufetu, kde najdete různé uzeniny, sýry, vejce na několik způsobů a oblíbené koláče. Restaurace je otevřená i na večeře.

Odpočinek přímo na hotelu

Přímo u hotelu najdete bazén, malý bazén s chrliči a vířivku, kde můžete nerušeně odpočívat. Kolem bazénu jsou k dispozici lehátka a slunečníky. Zabavíte se také při kulečníku a na zahradě přijde vhod stolní tenis a fotbálek.

Město Cattolica také stojí za pozornost, kromě historických památek vás na dovolené nadchne zdejší akvárium nebo zábavní park Play Planet.

Dodatečné info

 • Ubytování s dětmi není možné, na pokoj nelze umístit přistýlku.

 • Místní poplatek 1 €/osoba od 13,9 let/den.

 • Možnost dokoupení polopenze 20 €/osoba/den (v ceně také voda a víno).

 • Pokud plánujete pobyt uskutečnit v termínech státních svátků dané země, informujte se o podmínkách uplatnění kupónu přímo v hotelu .
 • Ověřte si dostupnost vámi vybraného termínu telefonicky nebo e-mailem přímo u hotelu . Uvedené termíny v kalendáři jsou pouze orientační. Můžete se také obrátit na naši zákaznickou podporu, která ráda dostupnost termínu ověří za vás.
 • Poté, co si koupíte kupón, pobyt co nejdříve u hotelu závazně zarezervujte. K závazné rezervaci je potřeba uvést číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný pouze s platnou rezervací. I s rezervací vám ochotně pomůže zákaznická podpora, stačí nám jen zaslat číslo kupónu, jméno, počet osob a termín.

Kupony je možné do 14 dní od zakoupení vrátit, pokud termín nebyl rezervován u hotelu.

 • Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

 • Domácí mazlíček zakázán

 • Hotel je bezbariérový

 • Kouření zakázáno

 • Platba kartou je možná

Tipy na výlet

Akvárium Le Navi v Cattolice

Akvárium Le Navi v Cattolice

Více než 100 nádrží Akvária Le Navi vám umožní prozkoumat, co všechno se ukrývá v hlubinách Středozemního moře, ale také Atlantického, Tichého a Indického oceánu. Část expozice je věnovaná i sladkovodním živočichům. Kromě žraloků tak můžete obdivovat i vydry, tučňáky, medúzy, mořské želvy, chameleony a mnoho dalších druhů. Fascinující prohlídka je nejen zpestřením návštěvy tohoto regionu, ale jejím cílem je také zvýšit povědomí o důležitých tématech, jako je ochrana nejvíce ohrožených druhů mořských biotopů a význam vodního prvku v životním cyklu celé planety.

Rimini

Rimini

Na pobřeží Jaderského moře leží město Rimini s historií sahající do dob Římské říše, krásnými plážemi a renesančními památkami. Za vidění zde stojí například Tiberiův most, Augustův oblouk nebo palác Palazzo dell´Arengo. Italskou atmosféru ale také dobře nasajete, když se projdete zdejšími uličkami a ochutnáte těstoviny s boloňskou omáčkou nebo nějaké mořské speciality.

Italia in Miniatura

Italia in Miniatura

S oblibou říkáme, že svět je malý. Jak malé ale můžou být například italské památky UNESCO, malebné ulice nebo rovnou celé náměstí ve Vatikánu, se přijeďte přesvědčit do tematického zábavního parku miniatur v Rimini. Obdivovat budete moct na 273 precizně vyvedených miniatur z Itálie a dalších 30 představujících nejznámější evropské památky. Kromě toho se v parku nachází i pár adrenalinových atrakcí a samozřejmě občerstvení.