Pohodlné ubytování s výhledem na jezero

Hotel Eden *** se nachází v olivovém háji v letovisku Brenzone na břehu jezera Lago di Garda. Hotel se pyšní rodinnou tradicí od roku 1965, nadchne vás místní přátelská atmosféra i výhled z terasy na jezero a okolí.

Pokoje jsou klimatizované, vybavené dvěma postelemi a balkónem s výhledem na jezero nebo hory. Z vybavení zde najdete LCD TV, lednici, minibar, telefon a samozřejmě koupelnu s WC, sprchou, fénem i ručníky. Na vyžádání je na pokoj možné umístit dětskou postýlku nebo přistýlku.

V restauraci se podávají snídaně formou bufetu, zajít si se můžete i během dne a vybrat si z vyladěných menu a salátů. Není problém vyjít vstříc hostům s bezlepkovou dietou.

Relaxace na pláži, ve wellness i okolí

Lago di Garda je místo určené k relaxaci. Hotel Eden *** zde má soukromou pláž, kterou mohou hosté využívat včetně zařízení jako jsou lehátka a slunečníky. Pláž je obklopena zahradou, kde najdete příjemný oddech od slunce.

Přímo v hotelu se pak můžete uvolnit ve vyhřívaném bazénu se stálou teplotou kolem 27 °C nebo vyzkoušet solárium. Součástí wellness je také vířivka až pro 5 osob a finská sauna. Jen 50 metrů od hotelu najdete navíc kosmetické centrum s nabídkou ayuervédských masáží a terapií.

Dodatečné info

 • Dítě do 2,9 let 10 €/noc na přistýlce bez nároku na stravu.

 • Dítě do 9,9 let na lůžku včetně snídaně

  • 72 €/3noci, 120 €/5 nocí a 150,50 €/7 nocí v termínu 18.4. - 25.5.
  • 90 €/3 noci, 150 €/5 nocí a 189 €/7 nocí v termínu 25.5. - 29.6. a 15.9. - 6.10.
  • 96 €/3 noci, 160 €/5 nocí a 203 €/7 nocí v termínu 29.6. - 15.9.
 • Místní poplatek 1,50 €/osoba/noc.

 • Pokud plánujete pobyt uskutečnit v termínech státních svátků dané země, informujte se o podmínkách uplatnění kupónu přímo v hotelu .
 • Ověřte si dostupnost vámi vybraného termínu telefonicky nebo e-mailem přímo u hotelu . Uvedené termíny v kalendáři jsou pouze orientační. Můžete se také obrátit na naši zákaznickou podporu, která ráda dostupnost termínu ověří za vás.
 • Poté, co si koupíte kupón, pobyt co nejdříve u hotelu závazně zarezervujte. K závazné rezervaci je potřeba uvést číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný pouze s platnou rezervací. I s rezervací vám ochotně pomůže zákaznická podpora, stačí nám jen zaslat číslo kupónu, jméno, počet osob a termín.

Kupony je možné do 14 dní od zakoupení vrátit, pokud termín nebyl rezervován u hotelu.

 • Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

 • Domácí mazlíček za poplatek 10 €/noc

 • Hotel není bezbariérový

 • Kouření zakázáno

 • Platba kartou je možná

Tipy na výlet

Lago di Garda

Lago di Garda

Gardské jezero je největším italským jezerem. Rozprostírají se na něm malé ostrůvky, díky čemuž získává svůj romantický nádech. Panuje zde příjemné středomořské klima a díky příznivým povětrnostním podmínkám je Lago di Garda ideálním místem pro vodní sporty jako kitesurfing, windsurfing, plachtění apod. Okolí jezera je protkáno hustou sítí turistických stezek a cyklostezek rozprostírajících se v nádherné přírodě, nadšení tak budou i všichni aktivně založení turisté.

Městečko Garda

Městečko Garda

Městečko Garda je skvělým místem pro dovolenou, najdete tu romantická náměstí, úzké uličky s obchůdky, restaurace nebo italské kavárny. Samozřejmostí je také přístav. Na procházku se můžete vypravit třeba na sever města, kde leží záliv Punta San Vigilio a la Baia delle Sirene, kde najdete krásné čisté pláže a přímo azurovou vodu. Promenáda vedoucí na jih vás zavede do městečka Bardolino (3 km), které je známé svým červeným vínem. Cestou se můžete osvěžit v řadě barů či jen tak posedět na lavičce a kochat se jedinečným pohledem na jezero.

Limone sul Garda

Limone sul Garda

Limone to je typické gardské letovisko, kde si přes den můžete dopřát sluníčko a koupání na krásných plážích, večer zase příjemné procházky a ochutnávku místní kuchyně s vaší drahou polovičkou. Na promenádě kolem jezera můžete narazit na olivovníky, agáve, palmy a také citronovníky. Právě ty daly městečku své jméno - Limone. Co určitě navštívit? Limonaia del Castèl, což je krásné historické místo vonící po citrónech, kde se dozvíte více o historii pěstování tohoto ovoce. Dále třeba Muzeum turismu nebo Chiesa San Rocco (malý kostelík).