Oblíbené místo na pohodovou dovolenou v Itálii

Hotel Villa del Mar leží přímo v letovisku Bibione jen 2 minuty chůze od pláže. Hosté mohou využívat bezplatnou soukromou pláž, kde je jim k dispozici i plážový servis.

Pokoje hotelu jsou klimatizované, vybavené LCD TV a koupelnou s fénem a toaletními potřebami. Pozitivně vás naladí barevná výzdoba pokojů.

Během pobytu si pochutnáte na snídaních formou bufetu, kde najdete mimo jiné vejce, slaninu, sýr a uzeniny. Na vyžádání je možné podávat i bezlepkovou snídani.


Hosté z Booking.com ohodnotili hotel známkou 8,5 z 10, nejlépe hodnotí umístění hotelu i ochotu personálu.


Bibione patří dlouhodobě k oblíbeným turistickým destinacím v Itálii, jistě si pobyt zde užijete i vy. Můžete si třeba půjčit kola a využít místní síť cyklostezek. Nedaleko najdete také dva zábavní parky - Aquasplash a Gulliverlandii.

Dodatečné info

 • Kupón není možné využít v termínu 8.8. - 17.8.

 • Kupón je pro 1 osobu. Uvedené ceny jsou platné pouze při obsazení pokoje min. 2 dospělými osobami.

 • Pokud plánujete pobyt uskutečnit v termínech státních svátků dané země, informujte se o podmínkách uplatnění kupónu přímo v hotelu.

 • Ověřte si dostupnost vámi vybraného termínu telefonicky nebo e-mailem přímo u hotelu. Uvedené termíny v kalendáři jsou pouze orientační. Můžete se také obrátit na naši zákaznickou podporu, která ráda dostupnost termínu ověří za vás.

 • Poté, co si koupíte kupón, pobyt co nejdříve u hotelu závazně zarezervujte. K závazné rezervaci je potřeba uvést číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný pouze s platnou rezervací. I s rezervací vám ochotně pomůže zákaznická podpora, stačí nám jen zaslat číslo kupónu, jméno, počet osob a termín.

 • Ubytování s dětmi není možné.

 • Místní poplatek 0,90 €/osoba/den.

 • Kupony je možné do 14 dní od zakoupení vrátit, pokud termín nebyl rezervován u hotelu.

 • Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

 • Domácí mazlíček zakázán

 • Hotel není bezbariérový

 • Kouření zakázáno

 • Platba kartou je možná

Tipy na výlet

Bibione

Bibione

Přímořské letovisko Bibione s asi 3 000 obyvateli je jedním z nejoblíbenějších cílů českých turistů v Itálii. Ke koupání i vodním sportům zde vybízí 8 km dlouhá pláž, projít se můžete na tržiště nebo k majáku. K dalším lákadlům města patří termální lázně nebo lunapark s atrakcemi pro celou rodinu. Ty, kdo rádi žijí nočním životem, v centru města potěší diskotéky a bary a nákupní promenáda v části Bibione Spiaggia.

Portogruaro

Portogruaro

Do Benátek daleko, ale přece byste chtěli z Benátska něco vidět? Vydejte se do Portogruara, města arkád, původně z 12. století. Na náměstí Piazza della Repubblica budete moct obdivovat gotickou budovu radnice, za ní se pak rozprostírá pohled na řeku Lemene v obklopení historických budov a mlýnů. Navštívit můžete samozřejmě i několik muzeí, nákupní zónu nebo některou z místních taveren, kde se dobře najíte.

Vodní park Aquasplash

Vodní park Aquasplash

K prosluněné dovolené patří také zábava v aquaparku, svištění po tobogánech a adrenalin na různých atrakcích. V Lignano Sabbiadoro tohle všechno najdete ve Vodním parku Aquasplash, který se inspiroval obřími americkými lunaparky a vznikl jako první vodní park v Itálii už v 80. letech. I dnes se tu máte na co těšit. Vlnobití, skluzavky a bazény si užijete za cenu 23 €/dospělý a 18 €/dítě. Vstupy v odpoledních hodinách jsou zlevněné.