Hotely Klik

Hory - to je vaše? Vyrazte do Krkonoš a využijte služeb hotelové sítě Klik, která zahrnuje šest hotelů přímo ve Špindlerově Mlýně. Každý si najde to své - možnosti wellness, skvělé stravování i dobrou dostupnost ke sjezdovkám.

Načítám nabídky...


Když se řekne pobyt na horách, mnozí z nás si představí romantický horský hotýlek s vysokými kopci v pozadí. Této představě dokonale odpovídají hotely ze sítě Klik ve Špindlerově Mlýně. K tomu navíc připočtěte blízkost k lyžařským střediskům i odpočinek ve wellness přímo v hotelu a o dokonalou dovolenou je postaráno.

Kde si užijete pobyt v hotelech ze sítě Klik?

Alpský Hotel ***+ nese své jméno podle své stylové podoby, díky které připomíná tradiční horské chaty v Rakousku. Nachází se ale mnohem blíže – v krkonošském středisku Špindlerův Mlýn. Blízko to budete mít jak do sportovního a ski areálu Svatý Petr (5 minut pěšky od hotelu), tak i do centra městečka (10 minut pěšky). Přímo v hotelu můžete relaxovat ve wellness centru s vířivkou a 2 saunami.

Hotel Tři růže ***+ve Špindlerově Mlýně je díky své jedinečné poloze ideálním místem pro milovníky aktivní dovolené. Skiareál Hromovka je odtud vzdálen pouhých 200 m a jen o kousek dál leží další ski areály (Svatý Petr a Medvedín), aquapark či bobová dráha. Ani zde nechybí wellness a dopřát si můžete také masáž.