Hotely Ensana

Máte chuť na pořádný lázeňský relax, ale z množství nabídek ubytování a pobytových balíčků vám jde hlava kolem? Vsaďte na jistotu a vydejte se na pobyt do některého z lázeňských hotelů ze sítě Ensana. Najdete je v samých výjimečných lokalitách a nadchnou vás vynikající gastronomií, nekonečnými možnostmi odpočinku i špičkovými službami.

Načítám nabídky...


Moderní a stylové prostředí, znamenitá gastronomie i výjimečná poloha v těch nejkrásnějších lázeňských městech. To je jen několik z mnoha výhod, které přináší ubytování v hotelech ze sítě Ensana. Jejich největším plusem je ovšem dokonalé zázemí pro nerušenou relaxaci ve špičkových lázních, se kterými jsou hotely často přímo propojeny. K tomu na hosty čekají blahodárné léčebné procedury od vyškoleného personálu.

Kde se můžete ubytovat v hotelích ze sítě Ensana?

Hotely patřící do sítě Ensana naleznete ve 4 zemích. Kromě Slovenska, Česka a Rumunska se jich nejvíce nachází v Maďarsku. A ne náhodou! Právě Maďarsko je díky množství léčivých termálních pramenů a lázeňských areálů považováno za ráj všech milovníků relaxace. V kombinaci s vysokou kvalitou masáží, procedur a zkrášlovacích rituálů je právě v Maďarsku perfektní lázeňská dovolená vždy zaručena.

Budapešť je známá nejen díky nádhernému centru plnému památek, ale také kvůli množství termálních lázní a pramenů přímo ve městě. Právě zde, v srdci maďarské metropole na Margitině ostrově na Dunaji, se nacházejí hned dva hotely ze sítě Ensana – Ensana Thermal Margaret Island Health Spa Hotel **** a Ensana Grand Margaret Island Health Spa Hotel ****. V obou si užijete nadstandardní odpočinkovou dovolenou.

Velké oblibě se těší také Ensana Thermal Aqua Health Spa Hotel **** v lázních Hévíz se slavným biotermálním jezerem. Oddech si tak užijete nejen v jezeře s léčivou vodou, ale také v hotelovém wellness centru s vodním světem.