Hotely Axxos

Posuňte svou zaslouženou dovolenou do nadstandardních výšin a dopřejte si bezvadný lázeňský pobyt. Zažijete ho v jednom z hotelů známé sítě Axxos, která funguje v Česku již od roku 2008 a nabízí ubytování ve 14 fantastických hotelích ve světoznámých městech.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Lázeňský pobyt v Hotelu Dvořák byl naprosto skvělý. Personál hotelu je velice milý, ochotný a ve všem nám vyšel vstříc. Ubytovány jsme byly v prostorném pokoji s balkónem, který měl výhled na centrum. Využily jsme wellness s bazénem a saunami, dopřály si několik procedur v balneo centru i thajskou masáž - vše bylo parádní. Vynikající byla také polopenze s bohatým výběrem ze zdravých pokrmů. Hotel je přímo v centru Karlových Varů, a tak jsme každý den vyrazily na procházku po kolonádách a ochutnávaly místní prameny.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tým


Hotely ze sítě Axxos slibují, že se v nich budete cítit jako doma, ať už se na dovolenou vydáte kamkoliv. Díky stylovým a honosným interiérům, nadstandardním službám a hlavně znamenitému relaxu ve wellness vás zaručeně čeká skutečně nezapomenutelný pobyt. Vydejte se na něj například do Karlových Varů.

Kde se můžete ubytovat v hotelích ze sítě Axxos?

Síť hotelů Axxos působí v České republice již od roku 2008. Její hotely dnes naleznete ve 4 českých městech, která jsou známá svými krásnými památkami i léčebnými lázněmi. V nádherných Karlových Varech se můžete ubytovat hned ve 2 luxusních hotelech:

Cihelny Golf & Wellness Resort **** najdete v úchvatné krajině CHKO Slavkovský les a zároveň jen 10 km od lázeňské zóny Karlových Varů. Jak už název napovídá, líbit se zde bude nejen nadšencům do golfu, ale také milovníkům pořádného odpočinku. Relaxovat totiž budete v hotelovém wellness Spa Academy s bazénem, ​​vířivkou i několika druhy saun.

Hotel Dvořák Spa & Wellness **** stojí přímo v centru Karlových Varů, a tak z něj budete mít blízko k pramenům i kolonádám. Je ale dost možné, že díky pohodlným pokojům, lahodné gastronomii, kavárně přímo v hotelu a profesionálnímu Spa & Wellness se vám prostory hotelu nebude vůbec chtít opouštět.