Zažijte vinařskou dovolenou v Dolních Dunajovicích - v centru vinařské oblasti a poblíž Mikulova v penzionu Villa Witke. Ubytování nabízí penzion v apartmánech, které zaujmou svým stylem: každý z nich je zařízený podle jednoho z evropských velkoměst.

Většina apartmánů sdílí koupelnu s jiným pokojem, jeden z apartmánů má k dispozici vlastní koupelnu i kuchyňku. Všechny mají TV a WiFi. Hosté mohou využít také společenskou místnost, kde je zdarma k dispozici X-Box.

Polopenze se skládá ze snídaní, které jsou formou bufetu, večeři si vybíráte z menu. Sudé večeře jsou formou grilování, těšit se můžete na kuřecí/vepřové steaky, zeleninu, pečivo. K večeři se také zdarma podává neperlivá voda s citronem.

Nechybí ani soukromý vinný sklípek, kde si vychutnáte kvalitní moravská vína: první večer na vás čeká degustace 8 vzorků sudových a archivních vín a 6 vzorků domácích pálenek. Každý další večer si pak můžete dopřát degustovaná vína dle libosti.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Tibor ?.)

Boli sme veľmi spokojní, čisto, ubytovanie na úrovni, veľmi milí a ochotní majitelia penziónu. Všetky avizované služby boli splnené. Penzión odporúčam.

Skvělé (2 D.)

Ubytování bylo velice pěkné i když jsme neměli pokoj s vlastním příslušenstvím, jsme oželeli. To by byla snad jediná připomínka. Jinak personál byl velice příjemný a vstřícný. Včetně degustace, která byla v profesionálním podání. Moc děkujeme, bylo to pěkné, i když počasí vůbec nevyšlo, byla to improvizace, ale alespoň jsme navštívili jedinečnou výstavu klenotů ve Valticích. Tak snad příště.

Vynikající (Libor ?.)

Ubytování velmi hezké, pokoje i soc. zařízení čisté velmi udržované, ochotný personál a velké spokojenost s přístupem k hostům. Velmi doporučuji. Výletů se dá udělat velmi mnoho, jelikož blízké okolí je nabité samými památkami, nádhernými výhledy na okolí a velkým množstvím vinných sklípků s bohatou nabídkou velmi kvalitních vín.