• Check in od 11:00 do 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 4 €/noc

  • Hotel je bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou není možná

Vilu Azur najdete v klidné části Velkého Mederu, populárního lázeňského města, pouze 600 metrů od termálního koupaliště s léčivou vodou. Dovolená zde je ideální volbou pro dvojice či rodiny toužící po klidu a relaxaci. 

Ubytování nabízí veškerý komfort a příjemnou atmosféru v tichém prostředí. Pro děti je k dispozici zahrada a dětské hřiště.


Díky výborné kvalitě ubytování a služeb se Vila Azur může chlubit skvělým hodnocením od svých zákazníků. Chválí si zvláště příjemný personál a klidné prostředí.


Vila Azur nabízí několik typů ubytování, každý pokoj je vybaven vlastní koupelnou se sprchou a WC, TV/SAT a ledničkou. 5 ze 13 pokojů je vybaveno i vlastní kuchyňkou (k dispozici je rychlovarná konvice, mikrovlnka, talíře, skleničky, příbory) a 3 jsou bezbariérové.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (František E.)

Jelikož jsme byli na Slovensku již potřetí, tak to je samozřejmé, že byla spokojenost, ve Vile Azur je skvělý personál a vše jak jsme se domluvili včetně dřívějšího příjezdu.

Vynikající (Viktorie S.)

Pobyt byl naprosto úžasný. Rádi se někdy vrátíme. Vše bylo výborné a ochota personálu vše jen doladila. Takže děkujeme za krásný zážitek. Doporučuji.

Vynikající (Lenka M.)

Ubytování super. Všechno bylo podle popisu. Jedná se o zrekonstruovanou vilku. Paní recepční byla příjemná, snídaně kontinentální. Každý si mohl vybrat podle chuti. Byli jsme moc spokojeni.