• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 50 Kč/noc

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou není možná

Rodinná dovolená v Krkonoších

Historickou budovu penzionu naleznete v malebném údolí horské osady Horní Albeřice ve východní části Krkonoš. Krásný objekt bývalé celnice vám nabídne komfortní ubytování ve dvou až čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením.

Snídaně si vychutnáte ve stylové horské restauraci s barem a krbem. K dispozici je zde také TV se satelitem. K restauraci patří terasa s grilem ideálním pro večerní posezení.

V penzionu dále naleznete také úschovu kol, stolní tenis, dětský koutek a venkovní hřiště.


Po náročném dni na túře se jistě rádi prohřejete a zrelaxujete v sauně, která je součástí balíčku.


Hodnocení od zákazníků

Standard (Jana K.)

Pavučiny uvnitř v pokoji i z venku budovy, v pokoji č. 1 mokrá stěna, v době našeho příjezdu se v celé budově netopilo, na vyžádání jsme obdrželi přímotop. V sauně byla nefunkční sprcha a špinavá voda v ochlazovacím bazénku. Plusem byla velmi pohodlná matrace a v pořádku bylo i jídlo. Bonusem je nádherná příroda v okolí. Ovšem obsluhující pán přípravu jídla většinou nestíhal a na jídlo jsme museli čekat.

Vynikající (Radek N.)

Nádherná dovolená ve velmi útulném a příjemném hotelu. Příjemná, rychlá a kvalitní obsluha, čisté a příjemně prakticky zařízené pokoje.

Skvělé (Kateřina R.)

Pobyt se nám líbil, akorát výběr večeře z menu nebyl - bylo jen jedno jídlo každý den. Protože na chatě nebyl žádný jiný personál, jen pan vedoucí, který dělal všechno - od pokojské po kuchaře. Takže na to, že to všechno dělal sám, to šlo. Ale žádný jídelníček nebyl, takže nebylo z čeho vybrat. Jen řekl, co se bude další den vařit. Ale to, co uvařil, bylo dobré. Internet tam moc nefungoval, ani televize,která byla jen v jídelně, ale satelitní signál pořád vypadával.