Demanovská dolina, kde leží obklopen lesy a loukami Kemp Bystrina, kde si můžete užít skvělý pobyt daleko od ruchu velkoměsta a s výhledem na známou Pavčinu Lehotu. Mobilní domečky poskytují pohodlné ubytování s vlastní kuchyní, sociálním zařízením a terasou. Areál kempu vybízí k aktivnímu trávení volného času a je vhodný pro rodiny s dětmi.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Kamila W.) ( - Česko)

Prostory byly menší než jsme předpokládali, jinak vše OK.

Skvělé (Petra D.) ( - Česko)

Prostředí bylo opravdu krásné a výhled na hory nás provázel každé ráno u kávy i večer u vínka. Popisu odpovídalo vše a dovolenou jsme si opravdu užili. Všude bylo kousek a ani jsme nestihli vše, takže máme v plánu se tam za rok opět vrátit. Personál velmi příjemný a ochotný poradit a doporučit. Ledová jeskyně, Chopok a tůry po hřebenech, pak relax Bešenová a nebo Tatralandie byla s náma dcera 9let a opravdu každý si tu našel to svoje. Všude plno věcí jak bobové dráhy, lanové parky tak i neskutečně krásná příroda. A v Kolibě moc chutnalo obsluha opět příjemná vše hodně rychle donešeno. Můžem jen doporučit.

Vynikající (Jiří Š.) ( - Česko)

Ubytování v mobilním domku se nám líbilo. Nesmí se to porovnávat s apartmánem. Je to spíše velký karavan. Krásný výhled, romantické prostředí u lesa. Poslední týden v červnu byl kemp téměř prázdný, takže krásný klid.