• Check in od 11:00 do 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 4 €/noc

  • Hotel je bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou není možná

Klidné ubytování pro rodiny u termálů Velký Meder

Vychutnejte si dovolenou ve Velkém Mederu v apartmánovém domě Karmon Park. Hostům nabízí dvoulůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové apartmány s možností přistýlky. V každém apartmánu najdete ložnici, TV, koupelnu se sprchou a WC a kompletně zařízenou kuchyňku (sporák, lednička, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, kuchyňské nádobí).

Kromě samotného ubytování se tu nachází i prostor pro aktivní trávení volného času - k dispozici je fotbalové, volejbalové a nohejbalové hřiště, stolní tenis, stolní fotbal i kulečník. Děti potěší dětské hřiště s pískovišti, houpačkou a skluzavkou.


Apartmány leží jen 100 metrů od termálního koupaliště Thermal Corvinus.

Hodnocení od zákazníků

Dobré (Rostislav A.)

K ubytování: rozbité žaluzie, pokoj v přízemí, nešlo zatemnit, ke stravě: průměrná až trochu podprůměr, na snídaně studená voda ve které se nechtěl obarvit čaj.

Dobré (Gabriela R.)

Vše co bylo na kupónu bylo splněno. Jen pokoje u ubytování by potřebovaly rekonstrukci a to včetně postelí. Které byly hrozné. Jinak vše bylo v pořádku.

Dobré (Jana Grochalová G.)

Vybavení pokoje bylo zastaralé, zvláště postele nepohodlné a tvrdé. Při příchodu na pokoj jsme museli vždy větrat, jelikož tam byl cítit neidentifikovaný zápach. Téměř vůbec netekla teplá voda, takže sprchu jsme vůbec nevyužili. Ostatní (personál, snídaně, sleva do koupelí) bylo v pořádku.