• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 220 Kč/noc

  • Hotel je bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Pohodlí a relax v srdci Mariánských Lázní

Hotel Krakonoš *** leží v klidné lokalitě Mariánských Lázní, která přímo vybízí k příjemné rekreaci, ať už s partnerem nebo v úzkém rodinném kruhu. K dispozici vám bude jeden ze 61 dvoulůžkových pokojů, které jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, televizí, ledničkou, fénem a telefonem.

Kromě skvělé hotelové kuchyně v českém stylu, která se servíruje v prostorné restauraci, vás čeká i lobby bar, kde se nonstop podávají alkoholické i nealkoholické nápoje, nebo venkovní terasa s překrásným výhledem do sochařského pohádkového ráje, která pojme až 40 hostů.

Z pokoje jen pár kroků k bazénu a wellness

Součástí hotelu je wellness centrum s parádním bazénem s protiproudem, ale také se solnou jeskyní.

Věděli jste, že je Hotel Krakonoš nestátním zdravotnickým zařízením? To znamená, že si zde vyberete z obrovské nabídky různých procedur, navíc je tu k dispozici lékař a rehabilitační personál. A jaké procedury jsou na výběr? Třeba plynové uhličité zábaly, inhalace, podvodní masáže, elektroléčba, perličkové koupele, magnetoterapie, parafín, infrasauna a samozřejmě spousta masáží.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Pavel R.)

Trochu nejasností, vše se vyřešilo. Strava bez nápadu, wellness na vyšší úrovni, bazén čistý a teplý, solná jeskyně fajn. Personál reaguje dle vás. Když se usmíváte.... Zde nehledejte chyby.

Vynikající (Petra T.)

Máme rádi hotel Krakonoš a letos už jsme zde byli po páté. Hotel leží v překrásném místě, rádi se procházíme v okolí. Se službami v hotelu jsme maximálně spokojeni. Rozhodně doporučujeme, kromě procházek v Mariánských lázní, navštívit nedaleký Bečov nad Teplou, kde vystavují Relikviář sv, Maura. Za návštěvu rovnež stojí klášter v Teplé, nebo Lázně Kynžvart.

Vynikající (Kateřina V.)

Skvělý personál, chutné jídlo, teplá voda v bazénu.