• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 9 €/noc

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Užijte si dovolenou v populárních Piešťanech v Harmony Rezortu, který se nachází v těsné blízkosti vodní nádrže Sĺňava. Pokud hledáte tichý areál obklopený přírodou, ve kterém budete moct nerušeně relaxovat, pak jste na správné adrese. Zároveň si můžete být jisti, že v blízkém i vzdálenějším okolí vždy najdete dostatek možností pro kulturní vyžití.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Alena M.)

Pobytu není co vytknout. Strava výborná, ubytování v nově zařízeném pokoji, čisté, každý den úklid. Procedury dle nabídky a na vysoké úrovni. Hotel je umístěn v klidném prostředí ve velké udržované zahradě s krásným jezírkem. Dobrá dostupnost do centra i k vodě autem, na kole i pěšky. Veškerý personál je moc vstřícný a ochotný vyhovět požadavkům klienta. Rozhodně se tam vrátíme.

Vynikající (František S.)

Příjemné prostředí, velmi pěkné ubytování, perfektní obsluha a služby personálu včetně nabídky služeb wellnes a doprovodného programu.

Vynikající (Irena S.)

Co se týká ubytování, stravy, služeb wellness, prostředí kolem hotelu, taktéž i chování personálu není co vytknout. Jediné, co zde chybí je bazén. Krásná a příjemná je plavba na lodi po Slńavě, tu každému doporučuji.