• Domácí mazlíček za poplatek 20 €/noc

  • Hotel je částečně bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Luxusní pobyt přímo v centru Budapešti

Chcete se při pobytu v maďarské metropoli cítit přepychově? Vyzkoušejte jednu z nejprestižnějších hotelových sítí a ubytujte se v Ensana Thermal Margaret Island ****. Ocitnete se klidné a přírodou obklopené lokalitě Margaretina ostrova jen 10 minut od samého centra Budapešti.

Ubytováni budete v klimatizovaných pokojích s balkónem a výhledem buď do parku nebo na Dunaj. Samozřejmostí je vlastní sociální zařízení s vanou a fénem, LCD TV, rádio, telefon, sejf, minibar, župan a sada na přípravu kávy či čaje.

Během pobytu si budete každý den pochutnávat na bohatých snídaních formou bufetu. Nic vám nebrání dokoupit si rovnou polopenzi a vyzkoušet nabídku mezinárodní a maďarské kuchyně včetně dietních jídel.

Špičkové wellness s termální vodou

Wellness resortu se řadí mezi nejlepší v Evropě - navazuje na budapešťskou lázeňskou tradici, a tak si zde můžete užít lenošení v horkých pramenech, aniž byste opustili hotel.

Součástí wellness je termální bazén s vodou o teplotě 37 - 38 °C, krytý (27 - 28 °C) a nekrytý (27 - 28 °C) plavecký bazén, rekreační bazén (33 - 34 °C), bazén na tělocvik (33 - 35 °C), trakční léčba (35 - 36 °C), sauna, infrasauna, parní a aroma kabina. V ceně je také vstup do fitness centra o rozloze 400 m².

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Pavel K.)

Hotel je zasadený do pekného prostredia Margitinho ostrova. Ruch veľkomesta bol sotva počuteľný. Wellnes vzhľadom na hotelové prostredie nadštandardné-sauna, vírivka, plavecký bazén o.k. Strava vynikajúca!

Vynikající (Zdeňka F.)

Hotel odpovídal popisu. Luxusní ubytování. Strava byla tak hojná, že jsme nevěděli, co si dřív vybrat. Wellness parádní, krásně jsme si odpočinuli. Personál hotelu vynikající! Prostě hotel na vysoké úrovni. Každopádně doporučujeme tento hotel.

Vynikající (Vít L.)

Rychlé a jednoduché jednání, vše srozumitelné. Jídlo bezchybné, snídaně i večeře. Hotel skvělý.