• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 10 €/noc (pouze malá plemena)

  • Hotel je bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Blahodárný odpočinek pro tělo i duši v centru Hévízu

Renovovaný hotel CE Quelle **** je situován přímo v centru Hévízu, pouhých 500 metrů od slavného termálního jezera, tedy zhruba 7 minut vycházkové chůze.

Hotel poskytuje ubytování ve dvoulůžkových pokojích typu Superior s vlastní koupelnou, TV, lednicí a klimatizací. Některé z nich mají balkóny a vy si tak budete moci užít krásný výhled na okolní krajinu.


Nemusíte se bát jazykové bariéry - v CE Quelle **** najdete slovensky mluvící osobu, která v případě potřeby vyřídí vaše požadavky.


V restauraci Salvia se těšte na bohaté bufetové snídaně, večeře a salátový bar. Na vyžádání je možné připravit i speciální jídla pro alergiky a diabetiky.


Wellness s termální vodou Hévízu

Za termální vodou nemusíte chodit daleko - zaplavat si v ní totiž můžete přímo v bazénu v hotelovém wellness centru. To dále zahrnuje různé druhy saun (finskou, infračervenou, solnou kabinu a aroma kabinu), vířivku a širokou nabídku masáží. Wellness je otevřeno od 7:30 do 19:30 hodin.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Jana D.)

Hotel je starší, ubytování slušné, úklid v pořádku, s wellness jsme byli spokojeni, hlady určitě trpět nebudete, jídlo je chutné, ne zrovna dietní, personál ochotný, wifi funguje.

Vynikající (Eliška B.)

Prostředí bylo pěkné, pobyt odpovídal popisu, obdrželi jsme vše. Služby byly bez chyb, personál ochotný a pozorný, Výlety k Balatonu, do Budapešti.

Vynikající (Petr F.)

Prostředí hotelu se nám líbilo, odpovídalo popisu. Obdrželi jsme vše, co bylo na kupónu uvedeno. S poskytnutými službami jsme byli naprosto spokojeni.