• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček zakázán

  • Hotel je bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Dovolená snů v nových luxusních apartmánech

Apartmánové domy Termál *** se nacházejí v těsném sousedství Thermalparku v Dunajské Strede, s koupalištěm jsou spojené chodbou. Přístup k bazénům je tak maximálně pohodlný.


Užijte si luxus zcela nové stavby. Apartmány jsou v provozu od května 2017 a za tuto krátkou dobu si je zákazníci Travelkingu stihli zamilovat. Nad čisťoučkými, zbrusu novými apartmány nešetří chválou.


Hostům jsou k dispozici moderně zařízená dvoulůžková studia se sociálním zařízením, vlastní kuchyňkou a balkónem. Dům je rozdělený na tři poschodí.

Navštivte stránky hotelu a prohlédněte si, jak jsou řešeny interiéry. Naleznete zde také podrobné pokyny k cestě do apartmánů včetně mapy, abyste svůj vysněný hotel snadno našli.

V ceně balíčku máte bohaté snídaně formou bufetu, které dostanete v Thermalparku.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Marie J.)

Vše naprosto v pořádku. Profesionální personál, odpovídající ubytování, určitě pojedeme znovu. Maximálně

Vynikající (Soňa P.)

Ano vše odpovídalo popisu, byla jsem spokojená a určitě pojedeme někdy příště znovu.

Skvělé (Jiří K.)

Prostředí hotelu velmi dobré. Pobyt odpovídal popisu. Obdrželi jsme vše, co bylo na kupónu. Strava (snídaně) a wellness na velmi dobré úrovni. Personál hotelu profesionální, ale lehce komisní (recepce trochu zazmatkovala s rezervací pobytu. Vše jsme vyřešili ještě před odjezdem). Pobyt mohu doporučit dalším zájemcům. V samotném termal parku bylo možné se bez problému v poledne stravovat i vařenými jídly připravenými v moderních prodejních stáncích a vše bylo možné sníst v pohodlí u stolků zastřešených restauračními slunečníky. Pokud jde o výlety, mohu doporučit 14 km vzdálené vodní dílo Gabčíkovo.