• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček zakázán

  • Hotel je bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Dovolená snů v nových luxusních apartmánech

Apartmánové domy Termál *** se nacházejí v těsném sousedství Thermalparku v Dunajské Strede, s koupalištěm jsou spojené chodbou. Přístup k bazénům je tak maximálně pohodlný.


Užijte si luxus zcela nové stavby. Apartmány jsou v provozu od května 2017 a za tuto krátkou dobu si je zákazníci Travelkingu stihli zamilovat. Nad čisťoučkými, zbrusu novými apartmány nešetří chválou.


Hostům jsou k dispozici moderně zařízená dvoulůžková studia se sociálním zařízením, vlastní kuchyňkou a balkónem. Dům je rozdělený na tři poschodí.

Navštivte stránky hotelu a prohlédněte si, jak jsou řešeny interiéry. Naleznete zde také podrobné pokyny k cestě do apartmánů včetně mapy, abyste svůj vysněný hotel snadno našli.

V ceně balíčku máte bohaté snídaně formou bufetu, které dostanete v Thermalparku.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Stanislav ?.)

Obdrželi jsme přesně to, co bylo v nabídce. Po příjezdu nás překvapilo jak hezké prostředí, tak i samotné ubytování. Personál byl ochotný a vše potřebné vysvětlil. Byla to první návštěva tohoto místa.

Skvělé (Taťana V.)

Pobyt v apartmánech Termál byl velmi příjemný, i když jsme dorazily ve 12 hodin tak nás rádi ubytovali ihned. Bohaté snídaně, personál na snídaně velmi milý a ochotný. Pokoj čistý a dobře vybavený. Jedině co nás mrzelo že jsme nedostali vše co bylo na kuponu a to 2x dárek, a při odchodu se nás páni na recepci ani ne zeptala jestli bylo vše v pořádku a jestli jsme byli spokojené s pobytem. I přes to Apartmány Termál vřele doporučuji a určitě tam podejem zas.

Vynikající (Jarmila F.)

Určitě doporučuji.