• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček zakázán

  • Hotel je bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Dovolená snů v nových luxusních apartmánech

Apartmánové domy Termál *** se nacházejí v těsném sousedství Thermalparku v Dunajské Strede, s koupalištěm jsou spojené chodbou. Přístup k bazénům je tak maximálně pohodlný.


Užijte si luxus zcela nové stavby. Apartmány jsou v provozu od května 2017 a za tuto krátkou dobu si je zákazníci Travelkingu stihli zamilovat. Nad čisťoučkými, zbrusu novými apartmány nešetří chválou.


Hostům jsou k dispozici moderně zařízená dvoulůžková studia se sociálním zařízením, vlastní kuchyňkou a balkónem. Dům je rozdělený na tři poschodí.

Navštivte stránky hotelu a prohlédněte si, jak jsou řešeny interiéry. Naleznete zde také podrobné pokyny k cestě do apartmánů včetně mapy, abyste svůj vysněný hotel snadno našli.

V ceně balíčku máte bohaté snídaně formou bufetu, které dostanete v Thermalparku.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Ivana N.)

Byli jsme velice spokojeni jak s ubytováním, (velmi čisto), tak se stravou, bazény super a personál ochotný. Příští rok vás rádi navštívíme znovu. Děkujeme.

Vynikající (Eva Melčová M.)

Pobyt doporučuji, vše bylo v pořádku, apartmány skvěle vybaveny, personál ochotný a příjemný, strava vynikající, bazény čisté, otevřeno od 9:00 do 21:00 hod. Hezký výlet je na vodní dílo Gabčíkovo.

Vynikající (Dagmar B.)

Měli jsme jen snídaně, které byly opravdu dobré. Personál hotelu velmi příjemný a ochotný.