• Domácí mazlíček zakázán

  • Hotel je částečně bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Dovolená snů v nových luxusních apartmánech

Apartmánové domy Termál *** se nacházejí v těsném sousedství Thermalparku v Dunajské Strede, s koupalištěm jsou spojené chodbou. Přístup k bazénům je tak maximálně pohodlný.


Užijte si luxus zcela nové stavby. Apartmány jsou v provozu od května 2017 a za tuto krátkou dobu si je zákazníci Travelkingu stihli zamilovat. Nad čisťoučkými, zbrusu novými apartmány nešetří chválou.


Hostům jsou k dispozici moderně zařízená dvoulůžková studia se sociálním zařízením, vlastní kuchyňkou a balkónem. Dům je rozdělený na tři poschodí.

Navštivte stránky hotelu a prohlédněte si, jak jsou řešeny interiéry. Naleznete zde také podrobné pokyny k cestě do apartmánů včetně mapy, abyste svůj vysněný hotel snadno našli.

V ceně balíčku máte bohaté snídaně formou bufetu, které dostanete v Thermalparku.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Miluše T.)

Pobyt super, jen bylo větrné počasí a není dobrý přechod z thermálu na pokoj.

Skvělé (Petra Z.)

Apartmány byli čisté, nové. Trochu nás mrzelo, vzhledem k tomu, že jsme měli 2,5 leté dítě a bylo to v únoru, prosklený tunel nebyl až do bazénu a zpět se chodilo kousek venkem. Ale v létě je to super.

Vynikající (Iva K.)

Personál byl milý a vstřícný, ubytování se nám velmi líbilo. Velmi hezký apartmán, vše čisté. Strava také bezvadná, určitě se sem ještě vrátíme.