• Domácí mazlíček zakázán

  • Hotel je bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Dovolená snů v nových luxusních apartmánech

Apartmánové domy Termál *** se nacházejí v těsném sousedství Thermalparku v Dunajské Strede, s koupalištěm jsou spojené chodbou. Přístup k bazénům je tak maximálně pohodlný.


Užijte si luxus zcela nové stavby. Apartmány jsou v provozu od května 2017 a za tuto krátkou dobu si je zákazníci Travelkingu stihli zamilovat. Nad čisťoučkými, zbrusu novými apartmány nešetří chválou.


Hostům jsou k dispozici moderně zařízená dvoulůžková studia se sociálním zařízením, vlastní kuchyňkou a balkónem. Dům je rozdělený na tři poschodí.

Navštivte stránky hotelu a prohlédněte si, jak jsou řešeny interiéry. Naleznete zde také podrobné pokyny k cestě do apartmánů včetně mapy, abyste svůj vysněný hotel snadno našli.

V ceně balíčku máte bohaté snídaně formou bufetu, které dostanete v Thermalparku.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Dana K.)

Ubytování na standardní úrovni, nové a čisté pokoje Strava byla velmi jednoduchá.

Vynikající (Hana J.)

Byli jsem moc spokojeni se vším, ale jednu připomínku bychom měli: když se přijede na místo a ubytujete se, tak by mohl být přístup do Thermalparku neboť je tam otevřeno do 21 hod.

Skvělé (Jindřich F.)

Plusy - ubytování pěkné, okolí hezky upravené, jídlo výborné, i když malý výběr. Ale s tím jsme počítali. Mínusy- chození do termálů přes venek v županu (nic moc v chladném nebo deštivém počasí). Málo lehátek kolem bazénů a navíc placených - 2 Eura za lehátko na den. To jsme ještě nikde nezažili. Navíc žádná klidová zóna -docela hluk kolem bazénů, když chcete relaxovat nebo si číst. Chození na jídlo do vedlejšího hotelu taky nic moc. Celkově to nebylo špatné, ale příště si vybereme zase něco v Maďarsku.