Už žádná jazyková bariéra

Rádi byste se vydali na pobyt do zahraničí, ale bojíte se jazykové bariéry, protože neovládáte cizí jazyk, ať už při rezervování termínu či během samotného pobytu? Ničeho se nebojte, svěřte se do péče naší zákaznické podpory a bez obav se vydejte do ciziny.

Zákaznická podpora vždy pomůže

Zákaznická podpora vždy pomůže

U nás je dovolená bez znalosti jazyka snadná. Jednoduše si vyberte pobyt v cizině dle vašich představ bez ohledu na to, zda je hotel či penzion v Maďarsku, Polsku, Rakousku nebo ještě úplně jinde a bez obav, že neumíte cizí jazyk. Následně napište e-mail nebo rovnou zavolejte na naši zákaznickou podporu a sdělte jim všechny potřebné údaje – především termín, kdy byste rádi vycestovali. Jeden z našich skvělých kolegů vám dostupnost termínu ověří, potvrdí vám ho (telefonicy či e-mailem) a následně vám pomůže i s jeho rezervací.

Zákaznická podpora vždy pomůže

S naší zákaznickou podporou se v zahraničí domluvíte i v češtině

Rezervací naše práce nekončí. Pokud během pobytu budete potřebovat s něčím poradit, opět stačí napsat či zavolat naší zákaznické podpoře, která se vám bude věnovat i během vaší dovolené, bude-li to třeba.

Zákaznická podpora vždy pomůže

V některých hotelech v zahraničí navíc na recepci najdete prospekty týkající se hotelu či lokality, které jsou napsané v češtině a které jsme připravili přímo pro vás.

Zákaznická podpora vždy pomůže

Tipy jak přeskočit jazykovou bariéru si přečtěte zde.

Pokračováním prohlížení těchto stránek dáváte souhlas se zpracováním cookies v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů. OK