Užijte si parádní letní dovolenou v Chorvatsku v letovisku Vodice. Čeká vás ubytování v luxusním Hotelu Villa Arausana & Antonina ****, který najdete přímo na pláži a jen kousek od centra města, barů a restaurací. V ceně jsou snídaně formou bufetu, vstup do venkovního bazénu a využití lehátek. Těšte se také na animační program. Děti do 7 let mají pobyt zdarma.

O ubytování

Hotel Villa Arausana & Antonina **** najdete v chorvatském městečku Vodice, což je známé a velmi oblíbené letovisko Dalmácie (část Chorvatska). Hotel je situován přímo na pláži a jen pár metrů od moře. Blízko to budete mít také do centra městečka, barů, restaurací a kaváren. Za vidění stojí Čarićova věž, krásné kostely a také blízké ostrovy Prvić, Trijat, Žirje, Kaprije. Na výlet se vydejte do Národního parku Krka (25 km) či Kornati.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v pokoji Standardc, který je situován směrem k moři (bez výhledu na moře). Vybaven je pohodlným lůžkem, LCD televizí, WiFi připojením, klimatizací, minibarem, trezorem, balkonem a vlastní koupelnou se sprchou. Na výběr je také pokoj Standard s výhledem na moře a pokoj Superior, který je navíc vybaven rozkládací pohovkou, která poslouží jako přistýlka pro děti či třetí osobu.

Na čem si pochutnáte?

Součástí hotelu je La Belle Vie Restaurant & Bar, který má vnitřní a venkovní část. Těšte se na lahodné snídaně a večeř formou bufetu. Během dne si zde můžete dát svačinku, kávu s dezertem nebo koktejl a přitom se kochat výhledem na moře. Večer se zde pořádají akce s živou hudbou.

Kde budete relaxovat?

K relaxaci poslouží venkovní bazén, do něj máte neomezený vstup zdarma. Využít můžete také lehátka, která jsou umístěna kolem bazénu i u baru s výhledem na moře.

Hotel Villa Arausana & Antonina ****

Hotel Villa Arausana & Antonina ****

Grgura Ninskog 6-8 , Vodice
Chorvatsko

+385 22 460 677

arausana.antonina@rudan.com

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Parkování za poplatek dle sezony

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Venkovní bazén
Restaurace
Minibar
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
9 km
Vzdálenost od moře
0,2 km
Aquapark
11 km

Tipy na výlet

Národní park Kornati

Národní park KornatiTip na výlet

Kornati je název pro skupinu 147 ostrovů a útesů různých tvarů a velikostí v jižní části Severní Dalmácie. Celé souostroví nese název podle největšího ostrova, kterým je Kornat. Většina, konkrétně 89 z Kornatských ostrovů, je součástí Národního parku Kornati. Území na ostrovech je poměrně nehostinné. Jedná se v podstatě o vápencová skaliska bez zdrojů sladkovodních pramenů.

Právě díky své neobyvatelnosti si zdejší jedinečná příroda stále uchovala svůj původní ráz. Povrch ostrovů je většinou holý. Ojedinělý porost tvoří převážně šalvěj a další byliny. Kornati jsou oblíbené především mezi jachtaři a výletníky na lodích. Slunný labyrint moře a ostrovů v kombinaci s nedotčenou přírodou jsou zkrátka nezapomenutelné. V kontrastu s nehostinností ostrovů je mořský život naopak velmi bohatý. Zdejší vody jsou plné ryb, hlavonožců a dalších vodních živočichů.

Na některých ostrovech lze spatřit pozůstatky římských sídel. Například v mělkém průlivu Mala Proversa mezi ostrovy Dugi otok a Katina jsou ve vodě dobře viditelné trosky veliké římské stavby z 1. století našeho letopočtu, která době Římanů stávala na pevnině.

Vstup do parku je přísně kontrolován a odvíjí se od měsíce návštěvy, velikosti lodě a počtu dní.

Informace o cenách vstupného naleznete zde.

Více informací
Národní park Krka
Národní park Krka
Vodice
Vodice
Aquapark Dalmatia
Aquapark Dalmatia