Užijte si parádní dovolenou u moře. Vydejte se do Chorvatska do části zvané Istrie a ubytujte se v moderních apartmánech pro 2 - 6 osob. Apartmány mají vlastní plně vybavenou kuchyňku a hlavně se nachází hned naproti pláži, užijete si tedy skvělý výhled na moře.

O ubytování

Apartmány Rotonda Inn Novigrad se nachází přímo u pláže v chorvatském Novigradu na poloostrově Istria. Jen 250 metrů se projdete ke kostelu svatého Pelagia a Maximiliána. Zachtělo se vám s dětmi vodních hrátek? 7 km od Rotondy se nachází aquapark Istralandia. Pokud chcete poznávat okolní města, zajeďte si 14 km do města Umag nebo 16 km do Poreče, která je známá svou Eufraziovou bazilikou.

Kde budete spát?

Všechny apartmány disponují klimatizací, satelitní TV, posezením s pohovkou, jídelnu a kuchyní s kávovarem, myčkou nádobí, mikrovlnnou troubou a lednicí. Součástí je samozřejmě také vlastní koupelna se sprchovým koutem

Na čem si pochutnáte?

V restauraci s terasou přímo u moře vždy chutná lépe. A přesně takovou restauraci s výbornou gastronomií najdete přímo u apartmánů.

Poreč Tip na výlet

Historické město ležící na západním pobřeží Istrie se chlubí čistým mořem, ale také řadou krásných památek. Nejzajímavější z nich je Eufraziova bazilika ze 6. století, která je také zapsána na seznamu památek UNESCO. Za vidění stojí i městské hradby jejichž součástí jsou 3 strážní věže, dále pak benátské domy a římské ruiny, které zbyly ze dvou chrámů zasvěcených bohům Martovi a Neptunovi. A určitě nevynechejte ani gotický palác Zuccato ze 13. století. Uvnitř najdete uměleckou galerii.

Více informací

Apartments Rotonda Inn

Rotonda 1, Novigrad
Chorvatsko

00385 91 9421884

denis@arlen.hr

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za poplatek 10 €/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Parkování za poplatek 7 €/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Restaurace

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,2 km
Vzdálenost od moře
10 m
Zastávka
0,5 km
Aquapark
5,7 km

Tipy na výlet