Ubytování do 100 metrů od moře, polopenze po celou dobu pobytu i možnost grilování - to nabízí Dalmacija Resort Zaostrog v klidném letovisku na Makarské riviéře. Užijte si dovolenou u moře s celou rodinou, dítě do 6 let je zdarma včetně stravy.

O ubytování

Dalmacija Resort Zaostrog se nachází na Makarské riviéře asi 35 km jižně od samotné Makarské. Od pláže vás bude dělit jen 10 - 90 metrů, takže stačí vyběhnout v plavkách, kdykoliv se vám zachce koupání. Zaostrog patří mezi menší letoviska na Makarské riviéře, pobřeží pokrývá asi 1,5 km dlouhá pláž z drobných oblázků a písku.

Kde budete spát?

Ubytování je přímo u oblázkové pláže v obklopení borovic a zahrnuje 20 bungalovů, 60 pokojů v 5 pavilonech a 40 kempovacích míst.

Ubytováni budete v některém z pavilonů A - E ve dvoulůžkových pokojích s klimatizací vybavených praktickým nábytkem, satelitní TV a koupelnou.

Na čem si pochutnáte?

Čekají vás snídaně formou bufetu a večeře výběrem z menu, polopenze se podává na zastřešené terase restaurace v resortu. Během pobytu se můžete domluvit také na grilování.

Makarska Tip na výlet

Oblíbené chorvatské letovisko Makarská leží na pobřeží Jadranského moře a spadá do oblasti střední Dalmácie. Město je centrem Makarské riviéry a žije v něm asi 14 000 obyvatel. Nejen během letní sezóny je oblíbenou turistickou destinací. Charakteristická je pro něj dlouhá promenáda plná obchodníků a kavárniček, kde naplno nasajete dovolenkovou atmosféru. Kromě množství hotelů a soukromých apartmánů narazíte i na zachovalé náměstí, kde můžete obdivovat kostel z 18. století a františkánský klášter. Příroda obklopuje město ze všech stran, ať už je to přírodní park Biosovo nebo přístav, ze kterého je to trajektem jen kousek na ostrov Brač.

Více informací

Dalmacija Resort Zaostrog

Obala hrvatskih domoljuba 38, Zaostrog
Chorvatsko

+385-99-210-1423

zaostrogbooking@gmail.com

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček zakázán
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
3 €/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,2 km
Vzdálenost od moře
0 m

Tipy na výlet